Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen gyakran ültök...

Anyukák, milyen gyakran ültök le játszani gyereketekkel, babátokkal? Milyen típusú anyukák vagytok?

Figyelt kérdés

a. akik le tudnak menni nagyon jól gyerekszintre és sokat játszani velük


b, akik keveet játszanak velük és inkább házimunkáznak


anonim oldal, bátran írjátok azt is, ha negítav a válasz, tehát ha szinte alig játszotok velük

én nem fogok pontozni, kérek másokat, ne tegyétek ti sem


köszönöm a válaszokat



2015. márc. 23. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

C.


Játszok is vele sokat, de ha elmélyül egymagában játék közben, akkor nem zargatom, nem zökkentem ki.

A házimunka pedig nem nagy dolog, majdnem minden gépesített, így az a napi fél óra nem oszt, nem szoroz. Ami hosszabb ideig tart, azt hétvégén, felesben csináljuk az apjával.

2015. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

c.

vegyesen

attól függ h igénylik e vagy sem ....

am meg mivel 3an vannak egészen jól elvannak nélkülem is :-)


a tini lányom szerint jó anya vagyok - bár lehet h csak hízelegni akar a több zsebpénzért :-DDD

2015. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

D,d Mindkettő,és még van hogy lustulok,vagy gépezek ha jól el játszik.

Bár az elég ritka,mikor el van egyedül:)

2015. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon játszós anyuka vagyok. Rengeteget játszom a fiammal, már van egy hugija is, aki még pici, de leteszem oda magunk mellé a játszószőnyegére és indulhat a játék. Voltaképpen reggeltől estig velük játszom, a házimunka tényleg nem nagy meló, mindig rendet tartunk, így csak az éppen használt dolgot kell elpakolni magunk után, arra pedig el-elcsípek egy percet. A nagytakarítást hétvégén a férjemmel közösen csináljuk. Ha nem itthon játszunk, akkor sétálunk, amiből szintén aktívan kiveszem a részem, csúszdázom, homokozom, fogócskázom a fiammal. Az egész napom a gyermekeimnek szentelem, az estémet pedig a férjemnek. De hát a gyerekekért vagyok ithon gyeden-gyesen.
2015. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vegyes. Le is ülök mellé, de ha elvan, akkor lefoglalom magam azzal, ami engem is kikapcsol. Már dolgozom, így előbb megcsinálom a dolgomat, főzés, mosógép bepakolás, stb., utána leülök mellé és játszom vele.
2015. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elsővel sokat játszottam, másodikkal kevesebbet, mert összenőttek, együtt játszanak, előtte meg inkább elláttam, mint játszottam. De szoktunk rajzolni, meg mesét olvasni, de alapjában, ketten játszanak. Én meg igazságot tszek, meg a dolgom csinálom.
2015. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat, de érdekel , hogy akinek a házi munka fél óra, az szokott mosni,teregetni-főzni-vasalni, wc-t fürdőt takarítani-portalanítani , ablakot pucolni-függönyt mosni , porszívózni, felseperni,felmosni... persze nem egy nap mindet, na de ez akkor sem fél óra? hogy? már csak a főzés több, még ha nem több fogásos menüt készítünk is , és akkor ez mosogatással jár stb... egyébként én szerintem elég sokat játszom a lányaimmal, nem leszólásból kérdezem, inkább tanulnék, hogy más mindezt hogyan végzi el fél óra alatt? :)
2015. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! 5-ös vagyok, szerintem sehogy 😊. Hiába tartanék rendet, napi fél óránál több.
2015. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a főzés, mosás berakása, teregetés, porszívózás, felmosás közós munka a kisfiammal, imád ezekben segíteni. Tehát ha épp nem aktívan játszunk, akkor együtt szépítgetjük a lakást, a fiam nélkül úgysem tudom csinálni, azonnal jön és keresztbe áll előttem, és követeli a felmosófát.:-)

A kajálás utáni elpakolás, a mosogatógép bepakolása, a konyhapult és az étkező felseprése, az ágyak bevetése reggelente pedig összesen nem több napi félóránál.

2015. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok az a kimondott anyatípus, beleőrülnék, ha minden nap órákig kellene babázgatnom.

Persze ha a lányom jön és kéri, akkor játszom vele, vagy énekelgetünk, olvasok stb, de szerencsére jól elvan egyedül is (2,5 éves).

Én vagy a házban tevékenykedek, vagy a gépnél ülök, vagy tv-t nézek.

Mielőtt elítél bárki, egyedül nevelem szinte 0 segítséggel, így nekem ez a kikapcsolódás.

Megzakkannék, ha 24 órában gagyorásznom kellene a gyerekkel.

2015. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!