Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zuhanyzóval, hogy oldottátok...

Zuhanyzóval, hogy oldottátok meg a fürdetést, mikor kinőtte a kiskádat?

Figyelt kérdés
Nem elég magas a fala,hogy beleüljön majd,a beállok fürdőruhában és "leslagozom " meg elég gáz lenne
2015. márc. 31. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Csúszásgátlót teszel alulra, ráülteted v ráállítod, picire megnyitod a zuhanyt és lefürdeted. Ilyen egyszerű.
2015. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tud már ülni,vegyél egy műanyag kis széket és azt tedd a zuhanyzóba.Tegyél be játékokat,mert lehet félni fog a zuhanytól.
2015. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek egész pici koruk óta zuhanyoznak (a bőrük nem bírja a fürdést). Ha már kinőtte a kiskádat, gondolom, tud állni. Beállítod a zuhanyzóba, és lezuhanyozod. Ne állítsd túl erősre a zuhanyt, akkor élvezni is fogja.
2015. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lavor?

beteszed a tálcára és engedsz bele vizet mintha kis kád lenne

2015. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amióta tudnak állni a nagy kádban állnak, és zuhanyoznak, mint a felnőttek. Nem olyan erősen a víz, amikor kicsik voltak, most már a hosszú-sok hajra erősebben kapnak vizet. Az első pár alkalom vicces volt, amikor bele akart nézni-kinyitott a száját.

Csikiz a vizet szoktunk játszani(úgy állítom a zuhanyfejet a lábához, hogy folyamatosan "csikizze" a víz)

2015. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond, mert a kiskádban is folyton állt csak, nem volt hajlandó leülni. Nagyon szépen elpancsol, van egy lavórja, abba töltök neki vizet, vannak játékok, eljátszik, majd megfürdetem. Nem értem, miért kellene ehhez neked beállnod? Én nem szoktam. Milyen idős a gyereked?
2015. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!