Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül, aki kínaiban...

Van rajtam kívül, aki kínaiban vásárol a gyereknek?

Figyelt kérdés
Én újszülöttként sem engedhettem meg magamnak a drága cuccokat és most is kínaiban vásárolok nekik. Ezt sokszor le is írtam itt, erre kapom a lepontozást. Itt komolyan csak kőgazdagok vannak?
2015. ápr. 7. 13:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyunk szegények, de szoktam a fiamnak venni kínaiban ruhát. Cipőt nem, de ruhát simán.
2015. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
17%
Én szívesebben vásárolok turiban vagy más anyukáktól nem kínai holmit. Árban sem annyira nyerő a kínai.
2015. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%
Mi sem vagyunk hú de elereszteve,de nem veszek kínaiban ruhát.Vaterán,teszveszen,hdában veszem a ruhákat.Igaz használtak,de minőségi cuccok.Barátnőm pl megtehetné,hogy csak új,drága ruhákat vegyen,de ő is ezeken a helyeken vásárol.
2015. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok gazdag de sosem veszek ruhát senkinek sem a kinaiban. Elrettent az a bűz amit a ruhák árasztanak, ráadásul nagyon rossz a kínai ruhák anyaga. A takkoban h&m-ben és c&a- ban is annyiba kerülnek a ruhák mint a kinaiban
2015. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy azok is kínaiak.
2015. ápr. 7. 13:54
 6/41 anonim ***** válasza:
64%
Ritkán, de szoktam. Nem csinálok belőle ügyet, hogy egy ruha honnan van, ha az jó minőségű. Sajnos H&M-ben is vettem már silány minőséget, és találtam kínaiban jót. Lábfej nélküli harisnyát pl. máshol nem találtam, csak a kínaiban.
2015. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy aki csak márkás cuccokat vesz, az már megnézte, hogy hol gyártják?
2015. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Természetesen azt is kínában gyártják. De ha nem is ott gyártanák, vajon mi jogon nézik le azt aki kínait vesz?
2015. ápr. 7. 14:02
 9/41 anonim ***** válasza:
56%

A H&M-es ruháim MIND összementek!

Én a kínaiban vettem már neki hosszú és rövid ujjú pólót, szabadidőnadrágot.

Persze megnézem milyen minőség, mert vannak ott elég ócskák is.

A Tescoban szoktam ruhákat venni, pl amikor 70%-os akciók vannak, akkor nagyon - nagyon megérik.

Meg alapból sem olyan vészes, van, hogy a kínai drágább.

Én nem vagyok kőgazdag. Meg més sokan mások sem! Csak a lepontozás itt van akinek az élete legnagyobb öröme.

2015. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
48%

Legtöbbször Hádában vásárolok, főleg az "élmény" miatt. De bugyit pl. általában a kínaiban szoktam. Az összetételét mindig megnézem.

Egyszer vettem egy kis bababoltban cipőt a gyerekekenek, 2 hét múlva ugyan az a cipő köszönt vissza a kínaiban...

2015. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!