Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váltott már ki valaki promobox...

Váltott már ki valaki promobox-os várandós csomagot az alma patikában?

Figyelt kérdés
Mi volt benne?

2015. ápr. 22. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap megyek kiváltani, kiskönyvem és kódom van. Viszont nem tudom letölteni a telefonomra azt az alkalmazást, mert nincs a telefonomon net. Szerintetek így is jó lesz?
2015. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kód kell, nem kell bemutatni! Otthon kiírod és kész.
2015. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszi!
2015. ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintetek a férjem is kiválthatja ha viszi a kiskönyvemet és leírom a kódot? Elég messze van tőlünk az Alma patika,viszont a férjem Napközben jár arra.
2015. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo volt mint a többieknek,most váltottam ki.Elég lett volna nálunk ha egy papirra kiirom a kódot,és még a kiskönyvet se kérték.


Avent pohár,sudocream,popsitörlö minta,prospektusok,tejtatró zacsi,és melltartóbetét volt benne.

2015. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2015. ápr. 23. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!