Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy nem éheztetem a gyereket?

Figyelt kérdés
6 éves lányom vékony ( a másik 2 gyerek nem) és ahányszor eljön a nagymamám, úgy néz rám mint a véreskésre, merthogy nem adok kaját a gyereknek. Minden egyes alkalommal ezt csinálja, és ezt másoknak is hangoztatja. 65 éves. Apuka vékony, őt örökölte a nagyobbik gyerek. Eszik rendesen, de hiába mondom a mamámnak...
2015. ápr. 24. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne értesd meg vele, egyszerűen ne menj bele a vitába.
2015. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele. Tudod jól hogy nem így van, szerintem ne feszülj rajta, engedd el a füled mellett.
2015. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Nem kell mindenkivel mindent megbeszélni.
2015. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak visszahallom innen-onnan és egyre idegesítőbb, mert egyre nyúlik a gyerek, egyre vékonyabb.
2015. ápr. 24. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy híresztelje azt is, hogy a másik két gyerek meg nem vékony.. és akkor ebből mindenki levonhatja a megfelelő következtetést.
2015. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Egyébként meg elég sok ilyen 4-5-6 év körüli kisgyerek borzasztó vékony, és nem éheztetik őket.

2015. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
A nagymamám - aki, hát, kissé túlsúlyos - gyerekkorom óta sopánkodik, hogy milyen vékony vagyok (normális teljesen a súlyom, a testzsír %-om is 22). Ha felszedtem, mindig azt mondta, hogy de jó húsban vagy, és elégedett fejet vágott. Úgyhogy már jó ideje, mikor találkozunk, várom, hogy mondja, hogy hú de sovány vagy, miért nem eszel rendesen, mert ez azt jelenti, hogy normálisan nézek ki, és nem híztam meg. Szóval kifejezetten örülök neki. Kérdező, addig örülj te is, ameddig soványozza, mert addig tuti, hogy nem kövér a gyerek. Nem értem, miért jó az, ha valakin jó sok zsír van, az max. a későbbi 2-es típusú cukorbetegséghez, szívbetegségekhez, meg az egyéb nyalánkságokhoz lesz jó, másra nem igen.
2015. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az orszagban a focihoz es a gyerekneveleshez mindenki ert. Es ami ennel is rosszabb, mindenki meg is akarja mondani masoknak, hogy mit hogy kell. Megmagyarazni ugysem fogod neki, hogy nem ehezik a gyerek, ugyhogy jobbat nem tudsz tenni, minthogy teszel ra.


Btw, engem anno azert nem akartak iskolaba engedni, mert hiaba irtam meg olvastam, csak 11kg voltam. Manapsag a ketevesek is tobbet nyomnak... Ahhoz mit szolt volna a nagyi, rossz belegondolni.

2015. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!