Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masfel evest egy hetre otthon...

Masfel evest egy hetre otthon hagyhatunk a ritkan latott nagymamaval?

Figyelt kérdés
Anyukamat csak evente 3x latja kb egy hetre,meg neha skypon.Egy hetre rahagyhatjuk masfel evesen?
2015. máj. 10. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Eszedbe ne jusson, atyaeg, milyen szulok vannak mar eleve hogy felvetodik bennetek a gondolat, atyaeg??
2015. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Rá hagyhatod.

De én nem a saját gyerekemből kiindulva nem tenném. Egy hétig csak ordítás lenne, 5 percig nem tud megmaradni olyan ember társaságában akit nem ismer.

Így mind a harmunknak csak problémát okoznek ezzel.

2015. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

az egy hét is necces, ha szoros a viszony csak akkor hagynám ennyi időre.

ha évente 3x látja, akkor eddig találkozott a nagyival 4x vagy 5x? gondolom nem is emlékszik rá. nem, így én nem hagynám, a nagyi se ismeri a kicsi szokásait, mit hogy szoktál....

2015. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
ott hagyhatod, ha nem érdekel milyen lelki törést szenved a gyerek és hogy esetleg soha többet nem fog benned megbízni. mi az a halaszthatatlan dolog ami miatt erre van szükség?
2015. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Én kórházban vagyok mert most szültem. Párom tegnap levitte a nagyiékhoz a másfél éves kislányunkat. Azt mondják hogy elvan nem sír csak akkor keresett mikor éjjel egyszer megébredt inni. Holnap hozzák haza szóval nem egy hétre viszik el csak 3 napra. Bár a lányom mindenkivel elvan, főleg ha mi nem vagyunk ott.

Ez így necces hogy még alig látta őket, nem ismerik egymást annyira.

2015. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Rá lehet bízni, ha a nagymama megbízható és a gyerek jól el van vele. De mondjuk ennyi erővel egy vadidegen is vigyzhatna rá. Ha nem örült fontos ok miatt kell elutazni, hanem csak szorakozasbol, inkább vigyétek a gyereket
2015. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
mi is igy szerettuk volna kérdezo...utána végiggondoltam, anyumat az egy év alatt 3szor látta, nyáron mikor jon ki hozzám anyukám, az lesz a 4. találkozás.. végul arra dontottunk, hogy nem, nem hagyjuk anyummal..mert lényegében neki anyám egy idegen.
2015. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy otthon hagyhatod. Életben fogja tartani. A jó érzése, ritmusa és kényelme gondolom nem fontos, ha ez egyáltalán felmerült benned, mint "anyában". De túléli, erős gyerek. Csak nem kell meglepődni, hogy ezzel a hozzáállással nem sokáig lesz közös témátok az életben.
2015. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Én nem tenném, eszembe se jutna. Ha nyaralás miatt gondoltad, akkor vigyétek a nagyit, így megoszlik a gyerekfelügyelet. (Mi így tervezzük, nagyszülőkkel megyünk nyaralni a másfél évessel.)
2015. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha arról lenne szó, hogy a nagymamát hetente látja és már volt rábízva többször, akkor átgondolnám és talán mehetne ez az egy hét.

Viszont ebben az esetben nem, pont azért, mert nagyon ritkán látja, olyan neki, mint egy idegen.

2015. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!