Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden autótokban van gyerekül...

Minden autótokban van gyerekülés? Vagy mindig pakolgatjátok?

Figyelt kérdés
És ha pl apa viszi reggel a gyereket bölcsibe/oviba, délután anya hozza, azt meg lehet oldani 1 gyereküléssel?
2015. máj. 21. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindkét autóban van gyerekülés, pont amiatt, hogy nem mindig ugyanaz megy érte, aki reggel vitte. Viszont babahordozó csak 1 van, mert olyan, hogy csak apa megy a babával nagyon ritkán van. Ezért ha kell, csak áttesszük az enyémből :)
2015. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár egy autónk van, a nagyiék autójában is sokat utazik a kisfiunk, abban is van külön gyermekülés. Ha lesz majd egy második autónk is /tervezzük/, akkor mindkettőben lesz gyermekülés.
2015. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy nagy családi autónk,azzal járok a gyerekekért és csak abban vannak ülések:)A másikkal apuka jár dolgozni,ő nem nagyon megy a gyerekekkel sehova,max néha a 8 éves lányunkat elviszi táncra,de neki csak átdobjuk az ülésmagasítót:)
2015. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel főleg én viszem a gyereket, az én kocsimban van egy jó ülés (drágább, biztonságos). A férjemébe meg vettünk egy olcsóbbat, amit tényleg csak arra használunk, hogy elvétve hazahozza. Ha a férjem kocsijával megyünk messzebbre, akkor beletesszük a jót.
2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy "rosszabb" 10-en pár ezres az egyik autóban ,és van egy jobb Römer, a másikban. Ha városon belül közlekedünk, akkor általában a "rosszabban" ül, mert az van az én autómban, ha messzebbre megyünk, akkor apa autójával megyünk.
2015. máj. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy ovis, neki mindkét autóban van ülése. A kicsivel még itthon vagyok, neki csak az enyémben. Ha kell átrakjuk a férjemébe, vagy az enyémet használja. Nemsokára visszamegyek dolgozni, addigra a kicsinek is akarunk venni egy második ülést.

Nálunk az oviban sokan beviszik reggel az ülést, akik nem cserélgetnek. Aztán a délutános szülő/rokon hazaviszi a gyerekkel együtt.

2015. máj. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig csak az èn autòmban volt, mert èn hoztam/vittem, vagy ha mentünk valahova együtt, akkor az èn kocsimmal mentünk, de most ùgy alakult, hogy nem mindig tudok èrtemenni a kisfiunkèrt (ùj munkahely), ès nem tudtuk megoldani egy gyerekülèssel, ezèrt apa autòjába is vettünk egyet használtan (mondanom sem kell, hogy jobb állapotù, mint a mi 2 ève ùjonnan vett ülèsünk).
2015. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 autónk van,mivel általában én viszem a gyerekeket,nálam vannak az ülések.Ha olyan szitu van,áttesszük,vagy az én kocsimmal megy el a Férjem a gyerekekkel.A nagyszülők kocsijában van(tehát a mi 2 ülésünkön kívül még 4 db ülés van).
2015. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 8. vagyok.Nálunk 2 Römer van,a Nagyszülőknél 4 db STM.
2015. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most veszünk mi is még egyet. Eddig csak egy ülés volt, azt pakolgattuk. Csanába jár a fiam, heti 1-2 napot, akkor apa viszi reggel, otthagyja az ülést is, és én hozom el délután.


De mivel a teraszon szokták hagyni, tegnap úgy hoztam el, hogy tocsogott a víztől...

Ezért is kérdeztem meg, hogy mindenkinek van-e kocsinként, de azért látom nem. Ahogy írta az egyik válaszoló, szoktak oviban hagyni ülést. De akkor nekünk is lesz egy gagyibb, és hosszabb úton meg a normálisabban ül majd.

2015. máj. 22. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!