Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gabriell teszt negatív de mi...

Gabriell teszt negatív de mi az a csík?

Figyelt kérdés

Aktus után 40nappal teszteltem nem dobtam ki a tesztet 1-2ora múlva halvány szürke csík volt utána pedig rá 5nappal csináltam még eggyet annál sem jött 2. Csík és megint 1-2 órával halvány szürke csík lett .... elég félős vagyok gyógyszert is szedtem akkor és óvszerrel is védekeztünk.


Kép [link]



2015. máj. 22. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem látok, de ha van is ott valami, a szürke nem számít, meg időn túl sem. Nekem az ilyen kazettásak időntúl mindig csíkosak lettek siznte, peidg nem volt semmi. Nyugi. 40 nap után már leugrana a 2. csík olyan erős lenne ha terhes lennél.
2015. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért szedted szét?

Ez egy tök negatív teszt.

Ha pozitív, akkor a második csík az nem 1-2 óra múlva jön ki , hanem szinte rögtön és jól láthatóan a kis ablakban.

2015. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat azért szedtem szét hogy jobban lássam ilyen negatívban talán így jobban lehet látni [link]
2015. máj. 22. 15:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Rá nagyítva jobban látni
2015. máj. 22. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Szandika, ez egy negatív teszt!

Ne parázz már ennyire...

2015. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy nagyon rá parázok

Még így is hogy gyógyszert szedtem és ovszerral is védekeztünk :(

Csak még ilyedtem hogy mi az halvány csík igaz előbb jobbá látni

2015. máj. 22. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Száradàsi csík. Nem vagy terhes! Ha halvány pozi lett volna az elsõ teszted, akkor amit 5 nappal utána csináltál már nagyon erõs csíknak kellene lennie és idõn belül. Râadásul azt mondtad h szürke. Szóval nem vagy terhes! Nyugi!
2015. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezek szerint akkor te látod mire gondolok :)
2015. máj. 22. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább a helyesírásodon izgulj ennyire!
2015. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs rajta semmilyen második csík, nem értem minek kell erről 50 fotót feltölteni.
2015. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!