Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddîg nem szabad utazni vele?

Meddîg nem szabad utazni vele?

Figyelt kérdés
Nagy valószînűsêggel nem az ideiglenes hanem az àllandó lakóhelyemen fog megszületni a babànk. A baj az hogy 160km re van.azért döntöttünk îgy mert az a kórhàz sokkal felszereltebb,nagy megyei kórhàz! Ràadàsúl apa 20éve ott dolgozik.ahol most lakok itt is van kórhàz de nagyon nincs jó hîre,meg hàt tudom milyen mert s sulit is itt fejeztem be 2évig itt voltam ebben a kórhàzban gyakorlaton.téli baba lesz.és igaz hogy anyàék is és anyósomék is mondtàk ha otthon szülöm meg nàluk lehetek,segitenek mindenbe.viszont a pàrom dolgozni fog nem tud velünk lenni,tehàt neki vissza kell jönni.de én meg nem szeretnék nélküle lenni! Hú hàt remélem nem lett nagyon zavaros a mondókàm :) szóval meddig nem szabad utaztatni a picit? Ő a legfontosabb,csak a màsik kórhàzat biztonsàgosabbnak tartom (Kaposvàri kórhàz)
2015. máj. 26. 11:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A Kaposvàriban szeretnék szülni
2015. máj. 26. 11:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Kocsival bármikor mehettek, tomegkozlekedessel érdemes várni 6-8 hetet
2015. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kocsival utaznànk
2015. máj. 26. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Kaposváron? Jól meggondoltad?

Érdeklődtel a mostani helyzetről? No nem a dolgozóktól, hanem az ott szültektől?


Nem leszolni akarom, de régen klassz kórház volt... hát most tudnék rola mesélni.

Talán érdemes lenne egy kérdést kiirni róla, ha még nem dondöntöttek.

Kaposvár, Dombóvár. Ezen a 2 helyen nem szülnék..

2015. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Annyit még, hogy nem is igazán a szüléssel van gond, hanem a csecsemő ellátással...

2015. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erről nem hallottam de szîvesen fogadok minden infót! Még nincs eldöntve semmi.
2015. máj. 26. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szigetvári kórházat nagyon sokan dicsérik.
2015. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És a Dunaújvàrosiról tapasztalat?
2015. máj. 26. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Én Dújv-ban szültem, igaz nem most (7 és 3 éve).

Mindkettőt császárral, első sürgősségi altatásos volt, utána meg mentem az intenzívre. Még oda is bejött meglátogatni az anesztes.

Nem volt gondom se orvossal, se nővérrel.

A nagyobbik a koraszülött osztályra került (40+0-ra, 4300 g-mal született:)) mivel én az intenzíven voltam. Nagyon kedvesek, türelmesek voltak, nem tömték a gyereket se tápszerrel.

A 2. progi császár volt, ott már együtt voltam a szülészeten a babával. Ott se volt panaszom semmire/senkire.

Volt néhány katonatiszt-jellegű nővérke, de ők is jóindulatúak voltak. Aki nem igazi mimóza, annak ez nem gond. :)


Pedig rossz híre van a kórháznak, én nem tapasztaltam ezt meg.

2015. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen azért tartok tőle picit mert sok rosszat hallottam,olvastam,de jót is.nagyon meg oszlanak a vélemények
2015. máj. 26. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!