Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba-szoptatás mellett tornázó...

Baba-szoptatás mellett tornázó mamik, milyen kardio jellegűt végeztek? Nekem csak a futás meg az úszás jut eszembe, de nincs kire hagyjam a 2 picimet, így itthon kéne megoldanom vhogy.

Figyelt kérdés
Tornázni tornázok, de az inkább erősít és nem fogyaszt.
2010. febr. 27. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nemrég vettem egy ellipszis trénert, igaz egy kis beruházás de te tudod mit engedhetsz meg.
2010. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az hogy néz ki, mekkora helyet foglal, és mire szolgál? :) Bocsánat de még nem volt ilyesmivel dolgom:)
2010. febr. 27. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből is van több féle fajta, méretre sem mind ugyanakkorák, de elég helyigényes. Picivel hosszabb mint egy szobabicikli, súlyra pedig elég nehéz, szerintem olyan 15-20 kg. Úgy tudnám legjobban leírni, hogy mintha taposógéppel taposnál de közben futnál is :)) Amolyan egyveleg. Megkíméli az izületedet, mert ellipszis alakban mozogsz. Jól fel is pumpálja a pulzusodat, erős zsírégető hatása van. Ha rákeresel google-ban kidob egy csomó félét. Én azt megtanultam, hogy az ár egyenes arányos a minőséggel. Nem érdemes 25 e forintért megvenni mert pár használat után elkezd nyikorogni, nyekeregni, kerregni, karrogni és csapágyas lesz.
2010. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia, nekem is ellipszis trénerem van, hasonló, mint amit belinkeltem. Nagyon jó, kényelmes, "nyugis" kardió edzés, terhesen, szoptatás alatt is használható, ez biztos nem árt.

2010. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Hát erre még gyűjtögetnem kell:)
2010. febr. 28. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nézz szét vaterán, teszveszen, jókat ki lehet fogni jó árban. Ja és egy tanács, mindenféleképpen csak mágnesfékeset keress.
2010. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!