Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek is nehéz...

Anyukák, nektek is nehéz elindulni otthonról gyerekkel?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal (ez általában napi 2-t jelent) elgondolkodom azon, hogy csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy mire indulásra készen állunk én is, gyerek is, addigra szakad rólam a víz, és úgy lépek ki a bejárati ajtón, mint aki lefutott egy félmaratont?

Gyere vissza, ne vidd el a cipőd, ne nyúlj a kukába, moshatjuk a kezed, miért ittad le magad, most öltözhetünk át, ne vedd le a kalapot, hol a vized, hova dugtad és a többi ...


2015. jún. 2. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze. PLusz min. 30 perc minden indulás :)))
2015. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, de többnyire nem.

Mindent bepakolok a táskámba amit vinni akarok magammal.

Összeszedem a szemetet és kiteszem a bejárati ajtó elé.

Felöltözök, összeszedem magam, csak cipőt/kabátot kelljen fölvenni.

Gyereket tisztába, felöltöztetem és indulunk.

2015. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ennyire nehéz. előre összepakolok és felöltözök, h én ne húzzam az időt, aztán előkészítem a babakocsit is, amíg játszik, utána őt is felöltöztetem és indulhatunk is. amiket írtál az indulás nélkül is így menne gondolom, szóval ezek csak a napi bosszúságok :)
2015. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kész rémálom, főleg ha 3 gyerekkel megyek valahova.
2015. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonlóan nehéz az elindulás. Egy 7 hónapos, és egy nem járó, önállóan nem öltöző 2,5 évessel kell elindulnom. Mindig a gyerekek öltöztetése marad utoljára. Én is előbb előkészítek mindent, összerakom, mit kell vinni, aztán jön a mindenki evett/ivott/peluscsere indulás előtt. Ezután jön az öltözködős harc. Alig vártam a jó időt, hogy minimalizálódjon ez a része az indulásnak.

A végére én is újra lezuhanyozhatnék újra, de hát ez van. :)

2015. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Legalább egy félóra.
2015. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
5-ös vagyok, nem is a gyerekek elindítása ami kimerítő, hanem mire mindent összeszedek (innivaló, kardigán, váltás ruha, pelus és tartozékai (bár ez mindig van összerakva, kis sapkák, pénztárca, cumi vész esetére, játék...és még sorolhatnám). Így is mindig otthon marad valami. :)
2015. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem vészes. Én is előre összepakolom ami kell, utána pikk-pakk felöltöztetem őket, akkor már nincs játék. Mondjuk a kicsi rendszeresen bekakil, amíg a nagyot öltöztetem. :)
2015. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
és mire indulásra kész vagyok...baba is felöltöztetve...tuti hogy lehány vagy bekakil:D
2015. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is mindent összepakolok előre (mondjuk már alapból ez bosszantó, hogy minden sétára úgy indulunk, mint a batyus nomádok), de mégis mindig van valami, ami miatt futhatok a gyerkőc után, ő is szereti indulás előtt közölni, hogy kaka van, és előszeretettel veszi le a cipőjét, ruháját mire én felöltözöm..


Mindenesetre örülök, hogy nem vagyok egyedül a dologgal :)

2015. jún. 2. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!