Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet a 4 hónapos kisfiammal...

Lehet a 4 hónapos kisfiammal megmártózni a Balatonban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos és a lakásban egész nap 30-31 fok van, lelehet menni vele estefelé a Balatonra? valamint fürödhet-e ő is vagy ahhoz még túl pici?

2015. júl. 7. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
A balaton egy rossz pocsolya.. Nagyobbat sem, nem hogy ilyen picit vigyél bele. Csak hányás hasmenés az amit össze tud belőle szedni..
2015. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy hónapja voltunk lent este..a picit nem mertük bevinni a vizbe,helyette pihent egyet az árnyékon.Viszont több babát láttam akit bevitt anyuka/apuka..
2015. júl. 7. 11:35
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

#2

Nem fontos minden idiotat utanozni.

2015. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem utánozni szeretnék, csak hogy a picinek jó legyen, egy picit felfrissüljön ebben a melegben.
2015. júl. 7. 11:43
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Akkor vegyetek egy felfújható medencét, vagy ültessétek a kádba.


Tényleg hányós-fosós dolgokat lehet összeszedni. Én két évesen is összeszedtem (pedig akkor még tisztább volt a víz), de számos ismerős babája/kisgyerek is így járt.

Mondanom se kell, mindegyik balatoni orvos, akikhez kerültek, jól lecseszte őket, hogy hogy lehet ennyi eszük, hogy ilyen pici gyereket bevisznek a Balatonba. (Ezt még anno anyám is megkapta, amikor engem vitt orvoshoz)

2015. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Kicsit nyugodtan megmártóztathatod benne, csak utána zuhanyoztasd is le.
2015. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha ennyi eszed van, vidd bele. Nyugodtan le lehet pontozni. A 3 évesem tavaly úgy elkapta, hogy a Siófoki ügyeletre kellett vinni onnan kiszáradással a kórházba. És le lett zuhanyoztatva. Ha jó akarsz neki nem viszed bele semmiképp sem, veszel egy pancsolót, csapvízzel megtöltöd és beleteszed. Pont elég lesz neki az is.
2015. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
medencére nincs lehetőségünk ,mert lakásban lakunk és erkély sincs..nappal kétszer is megfürdetem aztán eszik alszik, de 10 perc mulva csupa viz a haja és a levegőt is szaporábban veszi
2015. júl. 7. 11:55
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Mobil klíma, vagy rendes klíma. Esetleg elmentek 1-2x strandra az is kevesebb fertőzéssel jár mint a balaton. Attól még ha lementek vehetsz egy pancsolót, 900ft a tescoban bőven elég neki az is még nagy is. Abba teszel vizet és pancsol abban. De a balatonba nem teszed ha jót akarsz.
2015. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lemehettek a partra, a kicsinek egy kis csónakba vagy medencébe engedtek egy kis vizet és inkább abba pancsoljon. Nem tudod elkerülni, hogy nyeljen a Balaton vizéből, az meg még neki korai.
2015. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!