Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti mit...

Ilyen helyzetben ti mit csináltok? Vagy egyáltalán ti is éreztek ilyet? Egyre többször gondolok öngyilkosságra is.

Figyelt kérdés
3 gyeek és és semmi időm. Soha sehova nem megyek. Csak a boltba ami 1 percre van innen. Ngyon magam alatt vagyok. Azt hiszem nem birom ezt már tovább.
2015. júl. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Férj, nagymamák, papák, barátok, bébiszitter, családi napközi, óvoda, iskola????
2015. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Semmi. Ovi is zárva. Az a baj hogy ha hobbit találok magamnak az is csak néhány hónapig tart és beleunok és azon is csak kiakadok
2015. júl. 15. 11:35
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorák a gyerekek?
2015. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
2 ovis a pici 1 éves
2015. júl. 15. 11:36
 5/59 anonim ***** válasza:
93%
Sztem öngyilkos csak attól nem akar lenni az ember, mert nincs ideje. Vkinek gyerek nélkül sincs ideje semmire, annyit kell dolgoznia. Vmi más bajod is van neked, érzésem szerint a ferjeddel való kapcsolatod. Javits ki, ha tévedek. Talán megkereshetned a probléma valódi gyökerét! Ezután eldontheted, mi valtoztatna a hangulatodon. Fogalmazd meg konkrétan, mitől éreznéd jobban magad! Mert az, hogy "minden sz.ar" az inkább depresszió és nem a 3 gyereked hibája!
2015. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
80%
Jah értem. . SZÓVAL még a saját magad által kiválasztott hobbit is végsősoron elunod, tehát hosszú távon semmi sem tesz boldoggá. Vagyis elégedetlen vagy, belefásult mindenbe. Még egyszer kérdezem, mi a konkrét bajod?
2015. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%

Akkor tedd bele a picit a babakocsiba, a kocsi alját tedd tele úti cuccokkal (étel-ital-játék-csere ruha), aztán hajrá, menjetek el reggel otthonról és amíg bírjátok, sétáljatok, kiránduljatok, játszózzatok, ami lehetőség van a közeletekben. Ha felnőtt társaság hiányzik, akkor érdemes inkább játszóra menni, ott lehet más anyukákkal, nagymamákkal találkozni.


Kitartás. :)

2015. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
71%

Munka. De nem értem, ez csak most probléma, amikor zárva az ovi? Mert akkor csak 1 gyerekkel vagy otthon. Ha meg régóta gond, akkor azért nem értem. 1 éves a kicsi, már volt előtte 2, akkor bírtad? Ha nem, akkor miért nem mentél dolgozni legalább 1 évre?

Add be bölcsibe a kicsit és dolgozz, jobb ötletem nincs, bár én inkább megpróbálnám élvezni ezt az időt, amíg lehet.

2015. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Hát már 6 éve ez van sajnos. Falu és nem ismerek itt senkit. Félek elmenni itthonról mert úgy érzem akkor valami rossz fog történni velünk.Szervkereskedők gyereklablók vagy csak szimplán bolond emberek akik gondolnak egyet és ölnek. Nagyon félek és csak a párommal mozdulok ki néha egyedül sajnos nem merem vinni a gyerekeket. Szóval mondjuk ugy hogy negyedévente hagyom el a házat.
2015. júl. 15. 11:52
 10/59 A kérdező kommentje:
Itt nincsen bölcsi
2015. júl. 15. 11:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!