A libero rossz?

Figyelt kérdés
az a probléma áll fent hogy a babámnak a popsija piros, illeve a nunija volt olyan, és egyre terjed már egy hete. Lehetséges hogy a libero okozza? Előtte is volt néha piros neki de elmúlt hamar, a következő pelus cserenel nem is látszott. Popsikrémnek sudocremet használok. De már nem tudom mit tegyek. Szellőztetem nem adok rá pelust ebben a melegben, de nem akar múlni. Más tapasztalt hasonlót a libero használata alatt? Most először vettem lierot. 16 hos a babám
2015. júl. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizony lehet. Nekem két kislányom van, egyiküknél sem volt jó a Libero. Bár nem pirosak voltak, hanem a pisi folyt ki belőle örökké. A Pampers nekem mindkettőnél remek választás volt. Esetleg próbáld ki a Bepanthent a Sudocrem helyett!
2015. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mindenképpen egy másikat, ha annál nem lesz ilyen, akkor nektek az nem vált be.

Mi mindig Pampers-t vettünk a kisfiunknak, viszont volt egy időszak, amikor egyszerűen az éjszakát nem bírta ki, viszont a Libero meg igen, így éjszakára Liberot kapott. Nem volt ilyen gond tőle, amit te leírtál.

Viszont alapból nekem azért nem volt szimpatikus a Libero és nem is használtuk, mert nekem túl vastagnak tűnik, szerintem kevésbé tud szellőzni a baba bőre. Ezért használtam tényleg csak éjszakára, mert jobb nedvszívónak tapasztaltam ki, ami ugye napközben nem annyira számít, hisz az ember fent van, ha látja, hogy teli, akkor cseréli, viszont éjjel meg ha nem bírja ki reggelig, nem is kel fel se baba, se anya, se apa, akkor gond.

2015. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a Libero is meg a Pampers is, mindig azt használjuk, ami méretben jobb éppen. Jó ideje ez pont a Libero, semmi gond vele, és jóval kevesebb káros anyag van benne, mint a Pampersben, szerintem nem a pelus az oka, de váltsatok inkább, krémből meg nekünk is a Bepanthen a jó, ha pirosság van, alapból Sudocremet használunk. Esetleg mutasd meg a védőnőnek, lehet, hogy gomba és akkor a Canesten megoldja 2-3 nap alatt.
2015. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, bepanthen. A sudo. sajnos nem mindig segít a pirosságon. Egyébként nálunk libero és pampers vált be.
2015. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk meg a moshato pelenka vált be...
2015. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is mosható pelenkát használunk, ha mégis eldobhatót, akkor DM-es babylove-ot. De ebben a melegben a papírban.mindig befülled, úgyhogy kerülöm amikor csak tudom.
2015. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat!!! Azóta múló félben van, pelenkát váltottam, előtte mindig lidl sajátmárkás vagy pamperst vettem, de most nagyzoltam a liberoval.....többé nem fogok :-)
2015. júl. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!