Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este kicsit görcsölt a hasam, nemtudtam miért mert nem időszerű a menstruációm .

Aztán ma reggel ilyen krémes rózsaszínes váladék volt a fehérneműmön. Fel raktam egy tampont. Nem éreztem ugy hogy megtelne vagy bármi ezért csak olyan 4-5 körül vettem ki , nagyon kicsit volt rózsaszínes . Nem is tettem vissza , aztán most (majdhogynem 4 óra mulva) megint elkezdte.

Mi lehet ez?


2015. aug. 19. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy az.


off: 10_12 óráig nem kellene fenthagyni egy tampont.

2015. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt rózsaszínes folyás beágyazódás körül. De ettől még nem biztos, csak lehetséges, hogy az. Lehet más is.
2015. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, vagy az is, hogy kicsit Felborult a hormonháztartásod. Nekem akkor volt ilyen.
2015. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!