Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztelő után ajándék és...

Keresztelő után ajándék és segítség megköszönni szöveget, hol találok az interneten magyarul?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valaki aki érti ezt a kérdést?
2008. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem érted mert M.on még nem divat egy képeslappal megköszönni ha ajándékot vagy segítséget kapsz bármilyen családi nagy eseményen. Köszönőlevélbe szövegre gondoltam.
2008. szept. 8. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, a kommentedet meg tudtad írni értelmesen. A kérdésedet nem. Mondjuk mostmár értem, de akkor mibe fájt volna azt kiírni, hogy "Hol találok az interneten olyan szöveget, amivel megköszönhetem keresztelő után az ajándékot?" Legalább próbálkozzunk érthetően írni.
2008. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes ha nem érted a kérdést miért kell kommentáld? A kérdésemre egyik beírásodból sem kaptam választ. Senki sem kért PONT téged aki nem érted, hogy PONT neked szükésges ide válaszolnod. Válaszolj olyan kérdésekre amelyek kisiskolások számára is egyértelműek. Ott esetleg hasznos információkkal is képes vagy szolgálni a kérdező számára.
2008. szept. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!