Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik wellness szállodát...

Melyik wellness szállodát ajánlanátok egy 3 évessel és egy fél évessel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 15:08
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én egyértelműen ezt:


[link]


Bár ezt most csak 1 napra szól ez a kupon, de szokott lenni nekik kedvezményesen 3 nap, 2 éjszaka. Mi úgy voltunk a 9 hónapos kislányunkkal! Nem tudom, hogy a rendes ára mennyi, de úgy volt a 3 nap 2 éj 36.990 Ft- ha jól emlékszem!

Nagyon jók a medencéik babáknak is!

2015. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! 😊 Igazából nem messze lakunk ettől a hoteltól!! 😀 De lehet a medencéit majd kipróbáljuk!!
2015. szept. 25. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapolca pelion

Mendàn zalakaros

Velence resort

Alsópàhok kolping

Mindegyikbe voltunk a gyerekekkel mindegyik jó volt,tapolcàn többször is voltunk most a velence resortba megyünk vissza öszi szünetbe.

2015. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velence Resort and Spa!

Áprilisban voltunk 3 és félévessel fiunkkal, nagyon jó volt.

2015. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi idősek a gyerekeim. Jövő szerdán megyünk Alsópáhokra 5 napra. Ez egy nagy családi hotel.

kolping.hotel.hu

2015. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!