Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az anyukár...

Mit gondoltok arról az anyukáról, aki a gyerekének csak az olcsó, pár 100 ft-os kínai ruhákat veszi meg, saját magának viszont a legdrágább és legmárkásabb ruhákat?

Figyelt kérdés

A gyereken spórol, saját magára viszont vagyonokat költ, több tízezer forintokat szór el cipőkre, ruhákra és kozmetikumokra, hetente-kéthetente jár körmöshöz és és havi szinten a fodrászhoz, a gyerektől viszont sajnálja a drágább, minőségi ruhákat, és csak olcsó, kínai vacakokat vesz meg neki.

Szerintetek ez normális? Magára nem sajnálja a pénzt, de a gyerekére igen?



2015. okt. 5. 07:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Túl kevés az infó ahhoz, hogy megítéljem...
2015. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Nos, én sem veszek a gyerekemnek drága ruhát, mert jó esetben egy szezont bír ki. Majd ha már nem nő olyan gyorsan, akkor lesz értelme drágább, markasabb ruhákba is befektetni. Egyedül a cipő volt az mindig, ami magasabb minőségi kategóriából került ki. Anyuka nyilván nem nő egy méretét szezononkent, tehát az ő költsége kb azonos kell hogy legyen a gyerekével. Teszem azt anyuka vesz 5 felsőt, darabonként 10ezerert, azt évekig hordja, míg a gyerek 10 db 1000forintos felsőt minimum elhasznal egy szezon alatt. Amúgy neked nem Mindegy?
2015. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban az ilyen sztorikrol szokott kiderulni, hogy azert megsem igy van...


Az ilyet mindig valami irigy sogorno, testver, anyos, szomszed terjeszti es a fele sem igaz.

2015. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a sztoriban? Milyen más dolgokat vesz a gyereknek? Csak a ruhákkal van bajod vagy mással is?
2015. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolom, hogy tegye.


Rólad meg azt, hogy ha ugyanez az anyuka márkás ruhban járatná oviban a gyerekét, akkor azért nyivákolnál itt. Neked anyukával van bajod, csinálhat, amit akar, úgyse lesz jó. NEked feltehetően magadon kívül mindenkivel bajod van, az unalmas, ócska kis életedet azzal dobod fel, hogy máséban vájkálsz, és másokat szólsz le a saját keserűséged miatt.

2015. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%

Mennyit keres az anyuka?

Milyen munkakőrben dolgozik?

Hány éves a gyerek?

Te ki vagy?

2015. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Semmi nincs ebben, az anyuka nem novi ki a ruhait ket honap alatt.
2015. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Igazából a sógornőmről (párom nővéréről) van szó.

Nem csak a ruhákról van szó, pl. a gyerek azért nem mehetett nyáron táborba, mert arra is sajnálta a pénzt, inkább vett magának új okostelefont (az előzőnek se volt még semmi baja, alig fél éves készülék volt). Tavaly karácsonykor a gyerek 2 társasjátékot, egy kis doboz legót meg egy olcsó, műanyag tűzoltóautót kapott, saját magának meg új, nagyképernyős HD plazmatévét vett az anyuka. Pedig már így is 2 tévé volt otthon, egy a nappaliban és egy a hálóban, de ami a hálóban volt, azt kivitte a konyhába, így most már reggeli vagy főzés közben is tud tévézni...


Egyébként a nyári szünetek alatt kb összesen 6 hetet vigyáztam én a gyerekre, pont azért, mert nyári táborba sajnálta elküldeni... Hétvégente is sokszor kér meg, hogy én vigyázzak a gyerekre, mert neki "programja van", moziba meg koncertekre jár el esténként, vagy lemegy egy hosszúhétvégére a horvátokhoz, a gyereket meg itt hagyja...

2015. okt. 5. 08:36
 9/35 A kérdező kommentje:

A gyerek 7 éves, tavaly kezdte az iskolát, most ment 2. osztályba.

Az anyuka valami cégnél van, de hogy pontosan mit dolgozik, azt nem tudom. Valami manager. Elég jól keres, azt nem tudom, hogy jelenleg mennyit keres, de tavaly még azt mondta, hogy 280-300 körül kapja a nettót. Azóta emelkedett vagy csökkent-e a fizetése, azt nem tudom...

2015. okt. 5. 08:41
 10/35 anonim ***** válasza:
62%

Tehát semmit nem tudsz, csak ócsárolni az anyukát, és ehhez itt ezen a fórumon keresel partnereket.

Semmi közöd hozzá, ne vállald el a babysitterkedést ha megkérnek és kész, ha ennyire zavar.

2015. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!