Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabadtéri fotózáshoz adnátok...

Szabadtéri fotózáshoz adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
Szombat du megyünk fotózásra, viszont nem profi fotós készíti a képeket így nekem kellene némi ötlettel rendelkeznem. 5 és 1.5 évesek a fiúk, a kicsi még csak kézen fogva jár. Parkban, rózsakertben, tiszaparton készülnek képek. Mit vigyünk és hogyan lenne szép? Hülye kérdés nekem kellene tudnom de ez lesz az első családi fotózásunk. Szeretnénk csak a gyerekekről, rólunk illetve közös képet is. Ötleteket szívesen fogadok :)
2015. okt. 7. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában ez az őszi színkavalkád nekem nagy kedvencem, így ezzel lehet variálni. Gyerekeknek vigyél szerintem 2 féle ruhát (ha másból nem is, legalább pulcsiból/kardigánból), illetve plédet, hogy le tudjatok ülni rá. Ha borús az idő, valami jópofa esernyőt/esőkabátot és gumicsizmát is tennék be (ráadásul vízparton alapból is aranyos lehet), illetve most több ismerősnél látom a tök/gesztenye és hasonló termések használatát.
2015. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis fonott kosár, színes ruhák, sapkák.
2015. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meríts ötletet pinterestről vagy fotósok oldalairól.


[link]

2015. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel mi hatalmas sütőtökök között csináltunk képeket a gyerekekről.
2015. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!