Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a védőnőtökről?

Rezi Dencia kérdése:

Mi a véleményetek a védőnőtökről?

Figyelt kérdés
Elégedettek vagytok a tudásával, hozzáállásával?

2015. okt. 19. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem! :) Szakmailag és emberileg is a helyén van.
2015. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kedvelem. ugyan fiatal es nins még gyereke de nagyon felkeszult. amikor szoptatasi gondjaim voltak egy maga tobbet tett ertem mint az egesz csecsemo osztaly noverekkel tanacsadoval tobb gyerekes anyukakkal mindennel egyutt. sose jott idopont nelkul es mindent tud a lanyomrol. ez a lenyeg.
2015. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok vele. Közvetlen, de nem tolakodó, nem erőszakos, illetve segítőkész, ha csak telefonon hívom valamilyen kérdéssel. Mindig hív, mielőtt meg szeretne látogatni minket.
2015. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
legjobb, bármikor lehet hívni, mindig kedvesen válaszol, és türelmes. Nem tolakodó, viszont szakmailag felkészült, de nem nagyképűen. Tényleg ott segít ahol csak tud.
2015. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Jó tanácsokat ad, nem tolakodó, nagyon kedves. Szívesen beszélgetek vele. Nem akarja megmondani a tutit, a problémákra többféle megoldást is javasol, nem akarja ránk erőltetni a saját ötletét, módszerét. Azt sajnálom, hogy nem sokára költözünk és új védőnőnk lesz. Remélem vele is hasonlóan meg leszek majd elégedve.
2015. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Semmi jó. 35 éve van a pályán és sajnos nem a tapasztalatát gyarapította ezidő alatt, hanem a mai napi az akkori elveket vallja. Soha egyetlen szavát sem fogadtam meg, semmiben sem tudott még a segítségemre lenni az utóbbi 4 évben, pedig most várom a harmadik babánkat és jópárszor jártam már a rendelésén.

Érezni, hogy teher neki minden, ha kijön akkor is csak mert kötelező neki. Nem érdeklik a baba dolgai, sem a kismama bajai. A szoptatási gondokra első szava: tápszer.

Véleményezett már, mert nem 3 óránként szoptattam és amiatt is, mert 150 milit szopott egyszer a babám és az túl sok. El kellett volna vennem tőle közben?! :D

Bocsi, kicsit hosszú lettem, remélem érezhető milyen is a védőnénink.

2015. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem az enyémet. :) biztosan rendben van szakmailag, itt én vagyok az, akinek új a baba így minden tanácsra fogékony vagyok tőle, megbízom benne.
2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Eddig 8 év alatt 6 védőnőt "emésztettünk fel", egyszer költöztünk, meg cserélődtek.

Nekem soha semmiben nem voltak a segítségemre.

Ha problémám van, a gyerekorvoshoz fordulok egyből.

Amennyi "hivatalból kell", annyit találkoztam velük, nem többet.

Alapból szkeptikus vagyok a tudásukkal kapcsolatban. Egy igen kedves barátnőm is védőnő, vele ritkán jön szóba a "szakma", de nála látom, hogy bár lelkesen tanult mindig is, annyira keveset tudnak.


Szerintem az ő szerepük talán a szociálisan hátrányos helyzetű családoknál lehet nagyobb.

2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csípem.

Már van egy unokája,de nagyon fiatalos és vagány.

Sokszor segített,bármikor zavarhattam és jó tanácsokkal látott el.

Maximálisan elégedett vagyok vele.

2015. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodiknál tartok, az előző lakhelyünkön egy fiatal volt, nagyon tankönyvi tanácsai voltak, de amúgy segítőkész és kedves volt, nem volt gond vele. A mostani egy idősebb, 50-60 közötti, amolyan jóóó sokat beszélős, de baromi lelkes, nagyon aranyos és csupa jótanácsa van. Az előző mindig jött-ment, nem zavart, de ez eddig mégis szimpatikusabb, alaposabb is, az időmbe meg belefér :-)
2015. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!