Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pécsi Árkádban már ott...

A pécsi Árkádban már ott vannak a nyuszik? Tényleg van játszótér is? 1,5 éves gyerkőccel érdemes odamenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi holnap délelőtt megyünk, majd beszámolok, ha addig nem járnátok arra.
2010. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kint vannak a nyuszik, de olyan játszótér nincs középen, ahol a gyerekek játszhatnának, legalább is pénteken még nem volt ilyen. Középen dekoráció van (mozgó nyulak fajátékokon), körülötte lehet sétálni, azon a körön kívül vannak az élő nyulak. Nagyon jópofa szerintem. A két éves fiam imádta.
2010. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ott vannak. Mi voltunk a 14 hónapos fiammal és tetszettek neki a nyuszik. Játszótér van, de csak díszletnek, nem lehet használni sajnos.
2010. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem is értem...mert hirdetik a játszóteret, de nem lehet használni, csak dísz :( (mondjuk az lehet, hogy durva lenne, ha mindenki az Árkád közepén szeretne "játszóterezni".....)

Viszont a dekoráció nekünk tetszik, a nyuszik aranyosak :)

2010. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. És ott vannak már reggel ahogy kinyit az Árkád? Mert elég korán mennénk, 8 órára kell orvoshoz mennünk, és utána ugranánk be. (Tudom hogy az Árkád 7-kor nyit, csak nem tudom hogy ott alszanak-e a nyuszik, vagy később viszik oda őket)
2010. márc. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!