Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járvány van megint? Van most...

Járvány van megint? Van most valami virus?

Figyelt kérdés
Mert én 2 napja elég ramatyul vagyok.Hányinger,hasmenés,rossz közérzet.Gyengének érzem magam.Mintha a lábaim el lennének gyengülve.van aki túlesett rajta?Meddig tartott?
2010. márc. 21. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahogy hallom Calici vírus...

Vasárnap éjjel arra ébredtem, hogy a 1,5 éves fiam elkezdett hányni, reggel én is. Nekem 2 napig volt a gyomrom fura, hányni már nem hánytam, de a hasam ment. A gyerek még hétfő éjszaka is hányt (nappal nem), kedd reggel mentünk dokihoz, kapott hányinger ellen kúpot meg B vitamint, ő utána nem is hányt. Viszont még mindig elég híg a széklete. Mondjuk ez már szerintem attól van, hogy 2-3 napig egy falatot nem evett csak szopott (szerencsére). Csütörtökön kezdett eszegetni. A dokinéni annyit mondott még, hogy sós kekszet adjak neki, a Kuki nagyon jó, de még attól is öklendezett eleinte. :(


Hozzáteszem, előbb az apja volt rosszul, másnap a nagymama betegedett le, mi következő nap, de már az anyukám is hányt a hétvégén. Sőt, a környezetünkben több embertől is hallottam hányást, hasmenést.


Jobbulást neked!

2010. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen felénk legalábbis hányásos hasmenéses tünetekkel elég sokan betegszenek le A fiam is benne volt a héten Kapott egy injekciót és estére semmi baja nem volt
2010. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen,hányós hasmenéses járvány. ezt kapta meg lánykám is :(

egy hétvége alatt kihevertük.

diéta (krumpli,keksz,tea,répa) és normaflore

2010. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is bent voltam a kórházba hányás-hasmenéssel (31 hetes km). Kiszáradtam úgyhogy infúzió, utána jobban lettem, meg csináltak teszteket, szerencsére nem volt túl komoly.
2010. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn kapta el a férjem, kedd reggel már tudott menni dolgozni, én kedd du kaptam el, éjjel ügyeletet kellett hívni, mert... na nem részletezem, csütörtökre kikeveredtem én is belőle. Kisfiunk (9 hónapos) nem kapta el, mert amint láttam, hogy picit hígabb a széklete, rögtön adtam neki Normafloret.
2010. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért ,de Ti merre laktok?Mi budapestiek vagyunk.Aggódom amiket írtatok.

Jobbulást mindenkinek!

2 gyerekes kismama

2010. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok Mi Nógrád megyeiek vagyunk Pesttől 50 km
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

09.02-es vagyok és pesti. Gyorsan átment rajtunk, de akkor sem kívánom senkinek. Mielőbb szerezz be Normaflore-t, a biztonság kedvéért. Nektek is és a kicsinek is jó. Mellé vehetsz esetleg b6 vitamint magatoknak. Az majd a szédülésre, és én még szén tablettát kaptam a hasmenésemre.


Kívánom, hogy ne kapjátok el!

2010. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló

Hajdú-Bihar Megye

2010. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10.09 vagyok.Köszönöm a válaszokat!Normaflort éppen szednek a gyerekek kb 2 hete voltak megfázva és ennek apropójából.Remélem ez a hányás -hasmenés elkerül minket.Gyakrabban mosunk kezet és a játszótéren jobban figyelek.Még egyszer jobbulást aki elkapta és vigyázzatok magatokra aki "megúszta"!
2010. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!