Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Promobox-os várandós csomagot...

Promobox-os várandós csomagot csak az alma patikaban lehet kivaltani vagy adnak a korhazban?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 eves lesz mikor o szuletett a korhazban kaptuk de most varandos vagyok es olvastam h patikaban is lehet kivaltani. A korhazban nem is adjak mar? Elore is koszi.
2016. jan. 3. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A promoboxot aligha kaphattad 5 éve a kórházban!

Max. felicitast! Az most is van a kórházak többségében, ha kitöltöd a kérdőívet.

A promobox új dolog és csak az alma patikákban.

2016. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most en arra a barna csikos macis dobozra gondolok es bizony kaptam a korhazba! Lehet h mas neve volt de ott kaptam!
2016. jan. 3. 07:18
 3/10 anonim ***** válasza:

szia! patikát írnak a honlapjukon, kizárólag. Letöltesz hozzá egy appot, kapsz egy kódot és bemész a kiskönyveddel és odaadják bármelyikben.


a tartalmáról írok priviben, pár napja váltottam ki:)


30hkm

2016. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Szeptemberben szültem, 2 csomagot kaptam, azt hiszem macis volt az egyik de az biztos, hogy csíkos. Azt mondták most éppen van egyébként nem kötelező adniuk. Szóval ha szeretnéd, erre ne adj mert nem biztos, hogy lesz is.
2016. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én egyet kiváltottam az Almában míg kismama voltam ,aztán a kórházban is kaptam de abban már sokkal több minden volt ,a patikásat szerintem fölösleges kiváltani.Meg szülés után a Felicitast is megkaptam.Szóval két Promo volt más-más tartalommal meg egy Felicitas.
2016. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1.válaszoló.Én 2012-ben szültem a lányomat,és a kórházban kaptam a Macis csíkos dobozt....a fiam 2008-ban született,akkor még nem volt a Macis(ha jól emlékszem)de Liberos,és Felicitas csomagok igen.
2016. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg is jol emlekeztem. Mar lekertem a kodot meg nezem a patikat aztan ha kapunk a korhazban is lesz ketto. :) koszi mindenkinek
2016. jan. 3. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:

nálunk nem adtak semmit se

a promoért a patikába kellett menni

2016. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2007ben szültem,baràtnőm 2014ben,mindketten a kórhàzban kaptunk csomagot,ő màr a csìkosat én csak snassz fehéret,viszont rengeteg hasznos cuccal.
2016. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Promoboxnak két fajtája van: Az egyik a várandós doboz a másik kórházi doboz. A várandóshoz le kell tölteni az édes kisbabám nevű alkalmazást, ott kapsz egy kódot, és be kell menni vele bármelyik Alma patikába. Valahol a kiskönyvet is be kell mutatni.
2016. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!