Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes használni a...

Hogyan érdemes használni a DM-kártyát?

Figyelt kérdés
Főleg pelenka vásárlásra szeretném használni, van is párszáz pont a kártyán, de a kuponos kedvezményekben, összevonásokban nem vagyok jártas. Gyakorlott anyuka leírná, milyen kuponokat érdemes kiváltani? Van valami facebook-kupon is, de januárit még nem találtam, a dm oldalán erről semmi info.

2016. jan. 6. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a faces 10 % vásárlás végösszegi kedvezmény szokott lenni, inden hónap azthiszem minden 2. hetének szerda csütörtökén(de egy pénztáros pontosabban elmomndja, vagy más itt a gyk-n)azzal a postán kapott kuponjaid, illetve az infopulton kiváltott kuponjaid összevonhatóak.

pelenkánál több lehetőség van, pl az infopulton 10 pontért sűrűn adnak 15%-ot libero pelusra(most is)de szerintem a Jokerrel (75 pontért kiváltható)25%-os kedvezmény éri meg és nagyobb, 100-120 db-os(dobozos)pelenkára (Pampers, Babylove szokott ilyen nagy kiszerelésben lenni, az is elég sűrűn. a pénztárosok azt mondták ezek a nagydobozos pelusok most valszeg január hó végére várhatók.

a Pampers pelus szóval ha nagydobozost veszel Jokerrel és a 10%-os faces végösszegivel, akkor olcsóbbra jön ki, mimnt egy tescos, vagy százasbolti nevenincs pelenka..

2016. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, első pontosan leírt minden. Csak annyi a kellemetlenség, hogy 100 ponttal nem sokra mész. Én mindig facebook 10%-os napokon megyek vásárolni, akkor veszek két csomag pelust 25%-os jokerrel, plusz 10%-os végösszegivel, de akkor veszem meg a popsitörlőt, szappant, tusfürdőt minden ilyemsit.

Érdemes figyelni a facebbok honlapot vagy a DM oldalát. Szokott lenni extra 100 pont akció, amit már várok is. Ehhez 4000 felett kell vásárolnod és kapsz plusz 100 pontot érte. Szokott lenni 5szörös pont kedvezmény, engem csak a babylove márka érint ebből, mert csak olyan terméket veszek. Ilyenkor van 10 napig lehetőséget minden megadott márkára ötszörös pontot begyűjteni. Én most kezdek kifogyni a pontokból a 800 pontom lecsappant 400-ra, úgyhogy remélem jön valami pontgyűjtő akció. De, ha épp nem tudok pelust venni ott olcsón, nekem a B terv az Aldis MYlove pelus. Teljesen megfelel az is és elérhető ára van. Minden két hónap után frissítik a 10 pontos kuponokat, amikor Milupa márka joker volt, akkor nekem nagyon jól jött, mert azt kapta sokáig a fiam is, lányom is, de szokott Univeres bébiételekre is lenni.

Három éve vagyok baba bónusz tag és Dm vásárló kikupáltam magam a kedvezmények összevonásában és a kuponok kihasználásban. Szinte csak úgy vásárolok, és így nekem egy Babylove 3-as pelus 30 forintra jön ki, a 4-es meg 34-re. (Két pelusos gyerekem van).Azt hiszem ettől olcsóbban sehol nem kapok ilyen jó minőségű pelust.

2016. jan. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Most, hogy írtam neked, fel is mentem a DM oldalára, hogy megnézzem van-e valami akció és van. jan 7-20-ig dupla pont akció. Ez is több, mint a semmi, pedig most ki akartam hagyni ebben a hónapban a DM-et, de így nem fogom.
2016. jan. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 10%-os végösszegivel szoktam együtt használni a 25%-osat amit egy db termékre lehet felhasználni, így 35%-al olcsóbban veszem a pelust.

Meg vannak a DM Bababónusz kuponok, 10 pontért 25% kedvezmény, 2-3 havonta 7 termékre.

2016. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nem találom a fb-os oldalukon a 10%-os kupont, pedig már visszanéztem a bejegyzéseit. Vagy utólag letörlik az oldalról? Remélem jó profilt nézek, ez a neve: Dm drogerie markt Magyarország.

Itt szokott lenni a 10%-os kupon?

2016. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen én is várom a 10 %-osat

ha valaki tud vmit légyszi írjon

2016. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már biztos, hogy csak jövő héten lesz 10%-os kupon, mert szerdán és csütörtökön szokott lenni.
2016. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy a Dm megszüntette a fb-os 10%-os kupont. Frankó marketingpolitika... :-(
2016. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves tőled, hogy megírtad!

hát szomorú

lehet helyette bevezetnek majd mást

2016. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, menjenek a búsba. nem lesz fb kupon...
2016. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!