Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládos Anyukák, milyen...

Nagycsaládos Anyukák, milyen szerintetek egy 7 éves és egy 4 éves és egy újszülöttel?

Figyelt kérdés
Még csak úton van, nagyon vágytunk rá és most kicsit elbizonytalanodtam, hogy menni fog-e. Ilyen korkülönbség jobb mint a kisebb?
2016. jan. 7. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az enyémek: 8,6,2 évesek. A két nagynak azért elég nehéz volt feldolgozni az álandóan középpontban lévő, mindig siró csecsemőt. Imádják és játszanak ia vele,de sajnos érzékelik azt is,hogy rájuk sokkal kevesebb idő jut.
2016. jan. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most nem nyugodtam meg. Remélem meg tudom oldani hogy ne sérüljenek lelkileg. Más véleményt is szívesen meghallgatnék.😊
2016. jan. 8. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én kis korkülönbség párti vagyok, de ismerek ilyen családokat, többet is. Nem lesz ebből semmi gond. Iskolás gyerekek nagyon cukik amikor a kistesóra vigyáznak, ők ugye már elég nagyok ahhoz hogy megtartsák. Nyilván jár bizonyos lemondásokkal egy újszülött függetlenül attól hogy hány éves a testvér, de ezt jó esetben a szülők érzékelik inkább, a gyerekek nem.
2016. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem fognak sérülni lelkileg, elég nagyon már felfogják ha elmondod nekik,hogy a babával eleinte több gond lesz,szerintem a kis korkülönbségnél sokkal többet sérülhet a nagyobb,mert még pelusos,még picike de már ott a másik kicsi.
2016. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bízok a gyerekeimbe, hogy segíteni fogjuk egymást. Másnak is sikerült!
2016. jan. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!