Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leszbikus és meleg közös...

Leszbikus és meleg közös gyereke? Lehetséges?

Figyelt kérdés
A múltkoriban felötlött bennem egy kérdés. Először is el kell mondanom, hogy abszolúte laikus vagyok ebben a dologban, nem nagyon értek ehhez, sem jogilag, sem sehogy. DE! Ti hallottatok már olyanról, hogy egy leszbikus lányka és egy meleg fiúcska együtt vállaltak gyereket? Bármilyen kifogásolható, vagy éppen kifogásolhatatlan okból?
2016. jan. 9. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Lányka és fiúcska nem szokott gyereket vállalni, esetleg nő és férfi.
2016. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem hallottam ilyenről. A leszbikus lányka egy másik leszbikus lánykával akar gyereket vállalni, férfira csak a spermája miatt van szükség.

Meleg fiúcskák meg sokszor nem melegnek mutatják magukat és így alapítanak családot hetro nővel.

2016. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

szerintem hogy együtt neveljenek gyereket és összhang, vagy inkább kitartás, összetartás lenne köztük minden nehézségben, annak esélye közelít a nullához.


de láttam már 2 nőt kézenfogva egyikük terhesen, másikuk férfinek maszkírozva... háát csodálatosan néztek ki...

2016. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Kizártnak tartom.
2016. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biológiailag elképzelhető, mert egy "férfi test" meg tud termékenyíteni egy "női testet". Elképzelhetőnek tartom, hogy egy leszbi nő felkéri egy meleg ismerősét, hogy ejtse teherbe. De azt nem hiszem, hogy együtt vállalnák, mert ugye gyereket nem egy ismerősével vállal, hanem a szerelmével (aki ugye egy másik nő) Nyilván a leszbikus nő sem fog együtt élni olyannal, akibe nem szerelmes, csak a gyerek miatt.

Fordítva már nehezebben tudom elképzelni, bár ki tudja... A leszbi nő megszüli a meleg férfi gyerekét, lemond az anyai jogaiól (ha van ilyen fogalom), majd a férfi egyedül, vagy a párjával neveli tovább a gyereket.

2016. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvastam könyvet meg láttam filmet is ilyen témában. De az együtt való gyerekvállalás szerintem azért problémás. Az rendben van, ha béranyaságban egyeznek meg (mondjuk ez itthon nem legális) és a nő kihordja a gyereket, aztán a meleg pasi neveli fel a saját párjával. Vagy a meleg férfi szívességből adományoz spermát vagy fekszik le a leszbikus nővel, hogy annak természetes úton lehessen gyereke, de aztán a nő a saját női párjával neveli fel. Azt azért kevésbé tudom elképzelni, hogy egy nő meg egy férfi együtt vállalnak gyereket, együtt is nevelik, együtt élnek mint egy heteró család, de mellette mindkettő szülőnek van sajátnemű párja is. Az már kicsit extrém. Mondjuk, heteró szülőknél is előfordul ugyanez: nevelik a gyereket otthon, közben meg mindkettőnek van szeretője, úgyhogy a végén a gyerekeknek 4 szülője lesz: 2 édes szülő meg 2 mostoha. :D
2016. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úgy tudom elképzelni, ha mondjuk egy leszbikus nő meg egy homoszexuális férfi mindketten titkolni akarják, és ezért összeházasodnak, tesznek ilyen megállapodást. Az egész életüket hazugságban élik le, de így valószínűleg a gyerekeket is összehoznák valahogy, és mindkettőjüknek meg lenne a sötét kis magán életük. Szerintem ez egy érdekes film ötlet lehetne (ha valaki ismer ilyen könyvet/filmet, az azonnal ossza meg velem)
2016. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!