Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, akinek a kisgyereke felől nem érdeklődik senki? Hidegen hagyja a családot?

Figyelt kérdés
Konkrétan mamákra , testvérekre gondolok. Nekem ez rosszul esik, nem miattam, hanem ránézek a kicsire és majd sírva fakadok, hogy senkit nem érdekel a létezése :( Őt sajnálom.
2016. jan. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez miben nyilvánul meg? Egyáltalán nem keresik, nem találkoznak a gyerekkel, vagy csak nem olyan gyakran mint te szeretnéd?


A gyerektől függetlenül milyen a kapcsolatod a családdal?

2016. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelen.

Ugyanezt éreztem mikor pici volt. Már 4 éves... túl vagyok rajta! Külföldön élünk,már nem keres a család ha mi nem keressük őket,skypeolunk 3 havonta... akkor se kérik h had nézzék meg a gyerkőcöt. 100x mondtuk h jöjjenek ki,küldünk repjegyet,de annyira nem fontos nekik. Apám itt él a bnőjével. 2 éve nem beszélünk,mert aztmondta h ő neki nem kell unoka,a gyerekekkel csak baj van szóval ha lehet akkor hanyagoljuk h odajárunk :) már mosolygok rajta. Komolyan! Biztos túlreagálom...

2016. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

MI sem tartjuk a nagyszülőkkel a kapcsolatot :(

Anyósoméknak teher a két gyerek,ha náluk vannak.

Apám pedig alkoholista...

2016. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
csináljatok neki tesót,akkor lesz valakije akire számíthat!
2016. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(;nálunk csak annyi van,hogy ritkán jönnek....de csak szerintem,szerintük jönnek ök eleget! Mivel mi nem a világvégén lakunk csak 30 km~re,elvárhat lenne,hogy heti 1x eljöjjenek!
2016. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem családja részéről van ez. Lassan 2 éves a kisfiunk, és több mint egy éve nem érdeklődnek felőle. Pedig egy városban élünk. Persze rosszul esik. De mi úgy vagyunk vele, h a gyerek számára az a legfontosabb h a szüleitől megkapja a feltétel nélküli szeretet. A másik, h vissza fogják kapni az élettől az ilyen rokonok, "nagyszülők". Eljön majd az az idő, amikor a segítségre lenne szükségük.
2016. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Sok embernek nem a te gyereked as világ közepe, és ez így van jól.
2016. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó. Igen, de a család az más! Más kell, hogy legyen!

Kérdező, sajnos vannak ilyen alacsony érzelmű, önző emberek. Azért fáj ennyire, mert a családod... erre mondják, hogy a családodat nem választhatod meg...

Viszont a körülötted élő embereket, barátokat igen! Ne foglalkozz velük, majd nekik sem kell segíteni, ha ők szorulnak rá!

2016. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak anyukámat érdekli az unokák hogy vanak .hugomat nem .
2016. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!