Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt mas is aki kakigondokk...

Van itt mas is aki kakigondokkal kuszkodik kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

2 eves kislanyom egy jo ideje magatol csak kb. fel dionyi kakit tud magabol kipreselni.

Ingere van de hiaba nyom egy oran keresztul akkor sem jon neki tobb.

Gyerekorvos tanacsara laevolac kurat csinaltunk de amint abbahagytam ismet nem tudott kakilni.

Mar semmi olyan etelt nem adok neki ami hasfogo,sok rostosat, gyumolcsot fogyaszt, sok folyadekot iszik.Buzakorpa ,lenmag stb miden csak ideiglenesen oldotta meg a problemat es mintha hozzaszokott volna egy ido utan mar semmit nem ert.

Van idopontunk gasztrora ,es a madarasz utcaba is ahol ezzel foglalkoznak de addig is erdekelne masnal is van e hasonlo problema, vagy ha regebben volt akkor hogyan oldodott meg?

Nagyon el vagyok keseredve emiatt...



2016. jan. 18. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem probiotikumot ajánlott a gyerekorvos. A glicerines kúp is használható, nem okoz függőséget.


Érte valami trauma? Bölcsi, kistesó stb.?

2016. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probiutikumot most kezdtuk el Lactiv baby plus-t.
2016. jan. 18. 20:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi trauma nem erte,egyszercsak elkezdett 5 naponkent kakilni,1-2 alkalommal nagyon kemenyet es nagyon nehezen ,itt indult az egesz.

Ezek utan figyeltem az etrendjere lagyabb is lett a szeklete de meg igy sem tudja kinyomni.Arra gondoltam ha mar nem fajdalmas szamara a kakilas egy ido utan menni fog magatol is de nem igy tortent.

2016. jan. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!