Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves hogy bírna egy kB.8...

Egy éves hogy bírna egy kB.8 órás Horvátországi utazást?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Sok megállással bírná.
2016. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekem fél évesen is bírta. Nyilván többször kell megállni, és lehet, hogy a bioritmusa kicsit felborul átmenetileg, de megoldható.
2016. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

szerintem jól,Mi csak egyszer álltunk meg


mikor mi mentünk, nekem is egy éves volt. akkor még egyszer kelt éjjel. az autóba már bevolt pakolva minden, amire tudtam hogy szükségem lesz az kéznél volt.

szóval mikor felkelt megettem aztán beültünk az autóba és elindultunk. egyszer álltunk meg utközben, nagyából végig aludta az utat.


hazafelé, pedig lefürdettem megetettem és ugy indultunk haza. mire hazaértünk felkelt evett és a saját ágyában kelt :)


gondoltam elmesélem

2016. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Lányom majdnem pont 1 évesen jött velünk tavaly Horvátba.

3-szor álltunk meg, simán bírta.

Fiammal 7 hónapos korában voltunk, ő végigaludta szinte az egész utat.

2016. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Este indultunk, így éjjel végig aludt az úton.
2016. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Napközben több megállással. Én jobban szeretek éjszaka menni, akkor szerencsés esetben este 10 és reggel 5-fél6 között alszanak.
2016. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Mi tavaly Görögországban voltunk a 11 hónaposunkkal, az még hosszabb volt, és nagyon jól birta. Jobb éjjel menni - legalábbis nekünk igy vált be - , akkor szinte végigaludta az utat, reggeltől pedig többször megálltunk.

A tablet mesékkel pedig csodákra képes... :)

2016. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Az első gyerekkel amikor 9 hónapos volt 12 órás utat tettünk meg Németországba, majd 1 év 2 hónapos korába 6 órás út volt Ausztriába, majd 1 év 9 hónaposan szintén 12-13 órás út volt Svájcba.

A második gyerek viszont az 50 km-es út felét végig üvölti születése óta (nagyszülőkhöz járunk). Most 1,5 éves, de még mindig nem szeret utazni


Szerintem ez teljesen gyerekfüggő. Van aki szeret utazni van aki nem

2016. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha megoldható az éjszakai utazás, akkor nem gáz, aludni fog. de legalább kora hajnali indulással is az út nagy részét átalussza.


amúgy sok megállás, rengeteg türelem.

kisfiamnak a max 5 óra volt kocsiban, mindig 1-2 megállással, és minél nagyobb, annál türelmetlenebb.

10 hónaposan még ezt az 5 órát is majdnem végigaludta annak ellenére, hogy nem igazán alvásidejére esett.

2016. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
14 hós a fiam, eddig 2x voltunk 700 km-re kocsival "nyaralni" vele. Simán kibírta. Mikor először mentünk akkor volt 4 hónapos. 3-4 órákat aludt a kocsiban, negáltunk, megetettem, pelenkacsere, kis nyújtózás és mentünk tovább. Nem volt probléma.
2016. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!