Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik nektek...

Melyik név tetszik nektek ezek közül?

Figyelt kérdés
Lilou, Simone, Ivonne, Lilah?
2016. febr. 21. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kit / mit akarsz elnevezni?

Hogy került ebbe a kategóriába?

2016. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bocsánat rossz kategória... nem figyeltem, elnézést:-(
2016. febr. 21. 12:05
 3/20 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam:)

De még mindig nem mondtad, kit / mit akarsz elnevezni. Gyereket, állatot, céget stb.

2016. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ja, már látom, gyereknek:)

Itt, Magyarországon egyiket sem adnám. Inkább Lilit vagy Ivettet választanék (ha már..., bár a Lili tényleg tetszik, és még külföldön sincsenek bonyodalmak belőle:))

Külföldön országtól függ, de a Simone tetszene.

2016. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Külföldön élsz? Mondjuk ha azt veszem, hogy igen, akkor sem tetszenek ezek a nevek itthon meg semmiképp sem adnám.
2016. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha külföldön élnék is megpróbálnék valami olyan nevet találni, ami egy kicsit itthon is elfogadottabb, gyakoribb. Mert ha hazaköltöznék esetleg, akkor a gyerek dolgát könnyíteném meg vele.
2016. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, külföldön élünk, Franciaországban, a kicsi is ide fog születni, a vezetéknév is francia.
2016. febr. 21. 12:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A Simone és az Ivonne nagyon szép. :) Amennyiben illik a vezetéknévhez, úgy tökéletes.
2016. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a vezetéknév Navier. Nekem nagyon tetszik a Lilou is, de mostanában túl gyakori lett. Második kedvencem a Simone.
2016. febr. 21. 13:31
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a vezetéknév is. Szerintem mindkettő tökéletes hozzá. (Simone, Ivonne)


Egyébként a Simone nekem is jobban tetszik, én azt választanám.

2016. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!