Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kesik a menstuaciom 3 napja...

Kesik a menstuaciom 3 napja es tegnap es ma is pozitiv lett az ovulacios tesztem szerintetek mitol lehet? Ennyit keshetett a peteeresem?

Figyelt kérdés
Igazabol honap kozepen is volt pozitiv ovu tesztem es most csak azert csinaltam mer sok van es gondoltam hogy full negetiv lesz de a tegnapi is pozitivnak mondhato talan a mai nagyon kevessel sotetebb pozitiv. Lehet hogy most farasztalak de nem tudom mire velni. Ha valaki volt mar igy irhat :)
2016. márc. 3. 18:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy megis minjart megjon erzesem van mar 2 napja
2016. márc. 3. 18:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt megemelkedik az LH a szervezetben.
2016. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3 napos késéssel inkább terhességi tesztet csinálj, baba esetén is gyakran pozitív az LH teszt.
2016. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Terhességnél nekem is pozitív volt, de sokaknak nem az. Azt mondjuk nem értem, miért nem terhességi tesztet csinálsz, ha késik és babát tervezel...
2016. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én igazából nem gondoltam terhességre mert nem tudtam hogy az lh is lehet pozitív terhességtől :) csak furcsáltam és gondoltam megkérdezem. Ha még két napon belül nem jönn meg akkor tesztelek hcg vel mert bár nem tervezunk babat beültettetek a bogarat a fülembe :) köszi a válaszokat
2016. márc. 3. 23:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek csinálsz lh-tesztet? Most tényleg nem kötekedni akarok, de egyszerűen nem értem.
2016. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert tudta,h jóstesztként is funkcionál,csak most játsza a fejét:)
2016. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem bunkózni akarom mert tényleg nem is hallottam olyan h lh teszt terhességre mutasson. Amúgy azota utána olvastam es azt irja h jostesztet reggeli első vizeletbol kell csinálni en meg délután csináltam. Ha tudtam volna akkor biztosan reggel csináltam volna es nem délután! 😉 en nem szeretek vitatkozni ugy hogy koszonok minden választ. Holnap reggel első vizeletbol csinalok egy lh- t es ha véletlenül pozitív lesz akkor megyek es veszek egy terhességi tesztet. Minden jot nektek.
2016. márc. 4. 20:37
 9/12 A kérdező kommentje:
* terhességet. Ja es hogy miert csináltam mar irtam hogy tul sok van es csak ugy ellőttem egyet es pozitív lett ezért csináltam meg egyet es az is pozitív lett.
2016. márc. 4. 20:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre járna akkor a torténetem vége az hogy terhess vagyok
2016. márc. 5. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!