Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen etetőszéket vegyek?

Milyen etetőszéket vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos fiam, most 10,5 kg és még a hordozóba etetem, de nem sokára kinövi. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy milyen etetőszéket vegyek neki. Néztem ezt a dönthető/viaszosvászon borítású fajtákat, de ezek csak 15 kg-ig jók, meg alacsonyak. Gondolom olyan kéne, amit majd az étkezőasztalhoz lehet tolni.

Ülni a gyerek még nem tud, most gyakorolja. :-)

Szóval, melyik fajtát ajánljátok?



2016. márc. 8. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekkel 3 etetőszéket próbáltam ki. Volt hiperszuper liftes, dönthető, volt egy sima, ami nem dönthető, de párnázott, emelhető lábtartós. Na, meg van a legolcsóbb Ikea Antilop székünk is. Természetesen ez a legjobb. Stabil, könnyű takarítani, oda lehet tolni az asztalhoz, nem szakad ki, nem ázik át. Úgyhogy én az ikeásat ajánlom!
2016. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az ikeásra szavazok! Persze ránézésre nem nagy szám, de a célnak pont tökéletes!

Két gyerekem van, mindkettőnek vettünk drága 20 ezer forintos dönthető etetőszéket, de azok baromi nagy helyet foglalnak, ráadásul az első gyerekem állandóan ki akart mászni belőle, ezért előbb a huzata szakadt teljesen szét, majd el is törött, mert nem valami strapabíró műanyag. 2. gyerekünk meg már 1,5 éves korától inkább velünk akart ülni az asztalnál, nem az etetőszékben, szóval neki is felesleges volt megvenni a drágát...

AZ ikeás meg tökjó méretben is, kényelmesen tud enni a baba a tálcáról, a nagy dönthető székekben meg még 1,5 évesen is szinte "elveszik" a gyerek.

Nálatok már 8 hónapos szerintem már nem érdemes dönthető széket vennetek, hiszen hamarosan fog tudni ülni.

2016. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Ikeás. Mi is megvettük a húszezres tuti cuccot (ha kell eladó. Egyszer ült benne a kicsi) de az ikeás vált be a legjobban. Nagyon jól elvan benne.
2016. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ez vált be

[link]

2016. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 8. 14:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor Ikeásat veszek. Huzatot vegyek rá?
2016. márc. 8. 17:57
 7/7 acelsziv ***** válasza:
Szerintem ne. Mi semhasználunk és nem is kell. Csak összekenné.
2016. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!