Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki ha...

Van itt olyan anyuka, aki ha megtehetné vissza tekerné az időt és még nem vállalna gyereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi van velem, de sajnos egyre többször gondolom ezt. Imádom a gyerekeket de néha arra gondolok hogy ha vissza mehetnék az időbe akkor még vagy 5-10 évig nem vállalnék gyereket. Már a fáradtság és a sok stressz miatt ott tartok, hogy testi tüneteket produkálok, amik megnehezítik az mindennapokat! Utálom magam emiatt. Párom nem segít semmit. :/ így nagyon nehéz.

2016. márc. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem inkabb azzal van a baj, hogy a gyerek apja semmit sem segit. Sot, tovabbmegyek! Azzal van a baj, hogy te ezt segitsegnek nevezed, nem pedig kozos feladatnak.


Te nem tul koran, hanem tok egyedul vallaltal gyereket. Hiaba porgetned vissza az idot, max abban remenykedhetnel, hogy jobb part talalnal a gyerekvallalashoz. Idosebb korodban is o lenne a parod, hiaba porgeted az idot.

2016. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

25, 28 és 33 évesen szültem. Tehát nem korán, nem későn.


Egyszerűen nem értem, hogyan lehet elnézni, eltűrni, elviselni, hogy az apuka évekig semmit nem "segít". Neki is kutya kötelessége!!!

2016. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

26 évesen szültem az elsőt, egy percig nem bántam, imádom, minden egyes nap csodás vele, a férjem nem igazán "segített" olyan 2 éves koráig, ő tényleg nagyon fiatal volt az apasághoz, de soha nem mondta, hogy megbánta volna.

másodikat most várom, 33 éves vagyok, na ez az amit bánok picit, ha visszamennék, előbb jönne :) egyrészt nehéz lesz újra belerázódni, másrészt most látom, hogy emiatt a nagy korkülönbség miatt soha nem fognak együtt játszani, rosszalkodni, stb. a nagy már tényleg nagy. viszont a férjem időközben apa lett, most fekszem 3 hete, mindent ő csinál és szuperül megoldja. de egyébként is, az elmúlt 4 évben sokat dolgoztam, tényleg ott volt ha kellett, teljesen egyenlő részbe tettünk bele a gyerek körüli dolgokhoz és a háztartásba. egyedül szülőire nem hajlandó menni :D

2016. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezzel nem segítetek túl sokat a kérdezőnek.

Picit konkrétabban is leírhatnád kérdező a helyzezet, hány évesek a gyerekek, mit dolgozik férjed, az is lehet hogy annyit dolgozik hogy ereje se lenne.

Az én párom is ilyen, hogy nagyon sokat dolgozik és a gyereknevelés az én feladatom szinte egyedül, a másodikat is így vállaltam.

2016. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
én inkább előbb szülnék és nem ilyen későn mint most sikerült
2016. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A nagyobb 4 a kissé pedig 1 éves lesz júniusba.

Én 24 leszek. A nagyobb fiam nagyon hisztis, nem aludt át egy éjszakát sem amióta megszületett...

Nagyon ki vagyok már merülve. Párom gép gyártó technikus. Nem nagyon fárasztó a munkája. Ha délután dolgozik akkor kB 11ig alszik.. Ha délelőtt dolgozik akkor miután haza ér gépezik vagy fekszik. Ha kérek valamit nagy nehezen megcsinálja. Azóta amióta benne vagyok ebbe az állapotba már gonosz is velem. Azt hiszi én generálom magamnak.. Hát persze mert olyan jó is így tengetni a mindennapokat.

2016. márc. 12. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy a párod így áll a gyerekekhez, és hozzád. Neki kellene gyorsan változtatnia a hozzáállásán, és a gondolkodásán. Mert a gyerekeket közösen vállaltátok, ő pedig úgy él, mintha nem lennének.
2016. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!