Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok bababarát wellness...

Írnátok bababarát wellness szállodákat?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is első baba még nincs nagy tapasztalatom :)
2016. márc. 15. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit drága, de magas szintű szolgáltatásokkal rendelkezik a Velence Hotel Resort Spa. Csak ajánlani tudom.

[link]

2016. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, de Bp-től keletre, hogy ne kelljen annyit autózni Db-ből.
2016. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alsópáhokon a kolping erre van specializálódva, nagyon jó. Mi voltunk Siklóson a hotel castelloban, nekik nem a bababarátság a fő irányvonaluk,de eegy évesen nagyon jó volt. Van minden, ami kell a gyereknek, van két játszószoba is. De a kolping tényleg magasabb színvonalú ebben a kategóriában.
2016. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Kisújszálláson voltunk a Kumánia hotelben. 2 és fél éves ikrekkel. A wellnes nagyon szupi, van családi szoba is. Karácsonykor voltunk. Nekünk tetszett.
2016. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Velence Resortra. Wellness részleg kiváló, van babamedence amely úgy van felosztva, hogy az egészen picik és a 2-3 évesek is élvezzék. Járókák vannak a medence mellett, ha esetleg szükség lenne rá. Van játszóház a szállodán belül, ami nagyon tuti. Minden szobája a tóra néz, szerintem ez sem utolsó.
2016. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A siklósi Castello tényleg jó, meg a ceglédi Aquarell is, és az nagyon közel van Pesthez. Mezőkövesden a Balneot is tudom ajánlani, meg a Balatonon a Flamingo, bár ezt nekem is csak ajánlották, de állitólag tényleg jó.
2016. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bambara hotel.


[link]

2016. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg egy szavazat Alsópáhokra. :) Tényleg nagyon szuper. Mi tavaly voltunk és idén is megyünk egy hétre. Tényleg családi hotel a gyerekeknek nagyon sok program van.
2016. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!