Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szemölcs kérdés? Majdnem 5...

Szemölcs kérdés? Majdnem 5 éves kisfiamnak térdhajlatban van kb.8 vírusos szemölcse. Mit tud csinálni bőrgyógyász vele? Régebben egyet kikanalaztak neki, de ennyit nem hiszem, h hagyna, azért az csak fájdalmas.

Figyelt kérdés

Fecskefűvel kenegettem egy ideig, nemrég kettő elkezdett vérezni.

Az a baj, h pont olyan helyen van, h a nadrág irritálja. Volt egy a vállán is, az is begyulladt, majd kifakadt és szépen el is múlt. Volt valakinek hasonló, mi lett?


2016. máj. 13. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Le is fagyaszthatjak
2016. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rá ecsetelő,az leszedi neki,és nem ártana az immunrendszerét erősíteni orvos által felírt immunerősítővel,hogy legyőzze a szervezete a humán papillóma vírust mert az okozza.
2016. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem hagyás kérdése, ha ki kell kaparni, akkor nincs mese!


Nekem végig volt az alkaromon, kaparni kellett, és szóba nem jöhetett, hogy dacoskodok, meg ilyesmi.

Fájt, nagyon, de ez van, muszáj megcsinálni - akkor még nem fagyasztottak).

2016. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Almaecetes borogatást tehetsz rá néhány éjjelre, ha még megvan a probléma. Lehet, hogy picit megmarja a bőrt. Nekem 2 alkalom után elmúlt mind.
2022. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!