Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek a keresztnevek miért nem...

Ezek a keresztnevek miért nem anyakönyveztethetőek: Belzebub, Beltazor, Káin, Lucifer, Voldemár?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 21:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Belzebub, Beltazor,Lucifer-gonosz démonok

Káin-az első ember,aki gyilkolt.

A Voldemár-ról nem találtam semmit.

2016. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Mert így is tele van a lista olyan nevekkel, amivel a fogyatékos szülők hülyét csinálhatnak a gyerekükből - és meg is teszik.
2016. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Most ezt komolyan kérdezed?! Mert talán senki sem szeretné ha az ördögre vagy a testvérgyilkosra asszociálnának a neve hallatán...benne is van a szabályzatban hogy olyan nevet aminek negatív a jelentése nem lehet anyakönyveztetni. De gondolom csak viccből tetted fel a kérdést, mert ha nem akkor keress fel inkább egy pszichiátert.
2016. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Káin ?!! Lucifer ?? Tényleg elnevezned igy a gyermekedet vagy miert zavar ??
2016. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt találhatsz
2016. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

A Luciferrel pont nem tudom mi a baj, a jelentése: fényt hozó, és már enm is azonosítják a sátánnal.

A Voldemár meg régen létező magyar név volt, volt is ilyen nevű magyar földrajztudós, csak most nincs rajta az MTA hülye listáján.

Káin volt az első gyilkos, de hát Mózes is gyilkolt. A Mózes tudtommal engedélyezett. Meg az Adolf is.

A Belzebub, Beltazor tényleg démonnevek, de jól hangzanak, és szerintem ha angyal neveket lehet adni, akkor lehessen démon neveket is.

2016. máj. 17. 21:38
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy Szabó Lucifer nevű valakit nem igen vennének komolyan később pl az üzleti életben, max egy szektában.
2016. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

7


De miért? Az Orália mitől jobb? Vagy a Fajsz?

2016. máj. 17. 21:39
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

"már enm is azonosítják a sátánnal" - lehet, hogy te sem Madáchot, sem Bibliát nem olvastál (jó, utóbbit én sem, csak amennyi kötelező volt a suliban, de azért tudatlan nem vagyok), de amúgy igen, sokkal inkább azzal azonosítják, mint a jelentésével, utóbbiról inkább lövésük sincs az embereknek, vagy max akkor, ha direkt utánanéznek.

A Voldemárról a Harry Potteren felnövő generációnak inkább Voldemort fog eszébe jutni :D

Vannak hülye nevek valóban, de ne arra következtessünk ezekből, hogy akkor hajrá, legyen még több.

2016. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Max egy szektaban😂😂óriási volt

Javaslatom:szülj Amerikában ott bármit anyakonyveznek úgy tudom.

BELZEBUB BELTAZOR KOVACS😂😂😂

2016. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!