Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MElyiket vennétek meg ezek...

MElyiket vennétek meg ezek közül? 1éves gyereknek elég magas 84 cm és kisfiu?

Figyelt kérdés

[link]


nem a vaterán venném mert itt dupla annyi a posta költséggel együtt,mint az ismerősöm boltjában!


[link]


2010. ápr. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Az én kisfiam épp csak 80 cm, de ezek már neki is kicsik. Alig tudja hajtani magát, mert annyira be kell hajlítania a lábát.

Inkább már kismotort vegyél, ne bébitaxit.

2010. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre mert a motorral még bizonytalan vagyok ez stbailabbnak tűnik!De köszönöm...
2010. ápr. 10. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen, és talán ha 2x volt használva. Kismotor! Ahogy az első is írja! Hidd el nem lesz vele bizonytalan, majd győzz futni utána :)
2010. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Először úgyis a lakásban fog megtanulni vele közlekedni, amikor ott már úgy látod, hogy megy neki, akkor vidd csak ki. És hidd el, kint a bébitaxiról is gyönyörűen le tud borulni egy kisgyerek :-))

2010. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom:) az én fiam 2 éves most 94 cm és még mindig sokszor ül a bébitaxira:) de van motorja is, felváltva használja őket.
2010. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak van a piros bébitaxija is meg motorja is. Egy évesen a kisebbik típusú motort vettük meg neki, akkor 80 cm volt. A taxit bent a lakásban használja, csak hajt rajta párat és le is szál róla. A motorból már a nagyobbat kellett most megvennünk, most 20 hónapos és 87 cm. Az utcán mindig motorral közlekedik, nem borult még vele hatalmasat, talán kétszer "botlott" meg vele valamiben, és esett le róla, de kutya baja sem lett.
2010. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1éves kislányomnak van olyan mint az első linked.74cm.Leginkább tolja maga elött,de szivesen ücsörög rajta.Van kismotorja is arra valamiért nem szeret felülni.Menni még nem tud vele.
2010. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyiket sem, mert tuti kicsi lesz már. az 1. meg alapból kizárnám a katalóguskép miatt.
2010. ápr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!