Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vállal gyereket egy...

Miért vállal gyereket egy olyan pár ahol az apa sokáig dolgozik és így alig látja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Itt is mindig azt olvasom hogy apa hazaér este 7-8-kor vagy később és nincs már kedve foglalkozni a gyerekkel. Vagy elmegy reggel és csak későn jön haza, még alszik a gyerek mikor elmegy már alszik mikor megjön. Ismerősi körömben is sok ilyen van. Aztán az anyák panaszkodnak hogy a férjük nem segít nekik, hát persze hogy nem mikor egész nap dolgoznak. Férjem rendes nyolc órában dolgozik reggel is látja még a kicsit és kb. 5-re itthon van így övék az egész este. Ez így jó. De el nem tudom képzelni milyen rossz lehet ha az apa csak hétvégén tud többet foglalkozni a gyerekkel. Ennek nincs sok értelme szerintem.

2016. máj. 25. 16:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a te elméleted szerint ne legyen gyereke a:

rendőrnek, mentősnek, orvosnak, ápolónak, kutasnak, szakácsnak, pincérnek, sofőrnek, takarítónak, tűzoltónak, katasztrófavédőnek, telefonközpontosnak, biztonsági őrnek, eladónak, pénztárosnak ...és még nagyon sok embernek.


Ugye???

Hát még szerencse, hogy nem kellett engedélyt kérnem tőled, amikor a szakács férjemmel gyereket vállaltunk... Egy hónapban 15 napot dolgozik. Akkor 10-23-ig. Tehát a munkanapjain csak reggel találkozik a gyerekkel kb 10 percre. Amikor szabadnapos, ő hozza a bölcsiből haza. És havonta csak 2 hétvégét vagyunk együtt. Nekünk ez így jó. Neked ez miért fáj?

Ja, és sokkal jobb apa, mint néhány aki 17-kor otthon van minden nap...

2016. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

4 gyermekünk van.

Volt olyan időszak, amikor bár vállalkozó volt a Párom, mégsem látták a gyerekek. Mire felkeltek, Apa már sehol. Mikor lefeküdtek, Apa még sehol.

Nincs ebben semmi.


Most reggel tudja vinni a sulisokat, és délután is tudja hozni Őket az esetek többségében (az ovisokat én kísérem), és bár nincs energiája játszani a gyerekekkel, de köszönik szépen, ebből nem származik semmi hátrányuk!

Nem attól lesz valakinek égbekiáltóan jó kapcsolata a gyerekekkel, hogy napi szinten játszik velük!


És ha már így sértegeted azokat, akik azt mondják hogy nehéz, hát néznél tükörbe és sepregetnél a saját portádon!


Milyen dolog már lehurrogni a másikat??? Gondolkozhatnál!!! Ja, ilyen rózsaszín felhővel a fejemben én sem tudnék! :-D


További szép napot!

2016. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem reggel viszi a kicsit, amikor hazajön, már alszik. A naggyal este találkozik. Velem vannak, mi ezt így tudjuk megoldani. Az biztos jobban tetszene neked, ha itthon döglene munkanélkülin, mi meg éheznénk, de boldogan, mert együtt vagyunk. :) Vagy találna egy olyat, ahol hamarabb eljöhet, bár alig keresne vele, sajnos ebben a szakmában ilyen nincs. Neked meg semmi közöd hozzá, ki hogyan él és neveli a gyerekeit. Engem sem érdekel, te mit rontasz el, de nyugodj meg, van olyan.:) Inkább próbálj annak örülni, hogy te szerencsés vagy, ne másokat hibáztatni olyanért, amihez semmi közöd. Akkor így kiforgatva mindent, ezek szerint te 5-kor lepasszolod a gyereket az egész nap dolgozó férjednek. Akkor minek vállaltál gyereket, ha lepasszolod? Jól esik? Kössünk bele a másik életébe ész nélkül? Ugye, nem érdemes...egyszer rájössz.
2016. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a gyerek született, a férjem 6-14-ig dolgozott. Aztán változott a cégnél a helyzet, rengeteg a túlóra, sokszor7-re ér haza. Szellemi munka, imádja, nagyon jól fizet, nincs hasonló a közelben, másmilyen se nagyon.

Akkor most adjuk vissza a gyereket?

2016. máj. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
74%
Kivánom neked ,hogy a 31# es válaszolo felsoroltjai közml fogj ki egyet . Az én párom pék .. elvileg 8 orás müszakban .. gyakorlatilag addig amig nincs kész a megrendelés .. ha délutáánra megy végig alussza a napot mert előző nap este jött haza .. van ,hogy 3 nap alatt 2-3 orát találkozunk és a pihenönapok is ritkák mert sok a melo és kell az ember . Azért mert mások is tulorááznak stb meg azért van ,azért gürcöl és hajtja ki a belét,hogy annak a gyereknek akit vállalt mindene meg legyen föként az anyagi biztonsága !
2016. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!