Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák (esetleg apukák)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák (esetleg apukák)! Hogyan hozhatnám vissza a tüzet a kapcsolatunkba 4 gyerek és 8 év után?

Figyelt kérdés

A férjem azt mondta, szüksége lenne egy kis újdonságra a szexuális életünket tekintve. 4 gyerek és 8 évnyi házasság után fogalmam sincs, hogyan csábíthatnám el újra? Annyira kijöttem már ebből a "vadmacska" szerepből, hogy lassan úgy érzem, már "csak" anya vagyok.


Ti hogyan izgatnátok fel a párotok fantáziáját újra?


2016. jún. 5. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Megszerveznék egy hétvégét. Akárhogy is, de kettesben lenni 2-3 napra egy nyugodt helyen. Előtte felkészülnék, hogy most átkapcsoljak "női" üzemmódba. Kettesben vacsorázni, szeretkezni többször egymás után, úgy, hogy nem kell figyelni a hangerőre, összebújva filmet nézni egy moziban, andalogni este 11kor a hűvös éjszakában, stb. Szellőztessétek ki a fejeteket, akkor is, ha egyszerre 3 bébiszitter kell, hogy otthon közben rend legyen! Szükségetek van egy kis lazításra! Utána pedig, ha hazaértetek, nevezzetek ki egy estét, ami csak a tiétek, és ha kell, béreljetek egy szobát máshol és játszatok ott! 4 gyerekkel a másik szobában nem lehet szexi vadmacskának lenni.
2016. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Mutass lelkesedést az iránt, ami őt lelkesíti. Pl. menj el vele meccsre, és figyelj is oda az eseményekre, érdeklődj, visítozz... :D Vagy ha van valami hobbija, akkor hallgasd meg, stb...

Ha látod az örömteli, adrenalinos csillogást a szemében, az benned is felpezsdítheti a vágyat, és ő is értékelni fogja a közeledésedet...


Vagy ha vannak tárgyi emlékeitek, nézzétek át őket, pl. régi szerelmes levelek, eltett mozijegyek, koncertek, fényképek... ha előjönnek a régi sztorik, és nevettek egy jót, mik történtek, az is sokat dob a hangulaton...


A harmadik, hogy legyél te is nyílt...

2016. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem a te dolgod, hanem az övé és. Nem értem miért mindig a nőktől várják ezt. Lefogadom hogy ő sem tökéletes macsó 8 év és 4 gyerek után, törje magát ő és csábítson el ő...
2016. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy, minden kapcsolat zero szex felé fut, idő kérdése.
2016. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%

Témyleg utolsó? És mennyi idő? Ugyanis mi 16 éve vagyunk házasunk és a szexuális életünk szárnyal. A kezdetektől...


Kérdező! Nekünk 2 gyerekünk van,de ettől függetlenül fontosnak tartjuk hogy kettesben legyünk. Havi 1x kimozdolunk valahova,szoktam venni szexi fehérneműt,bilincset,ehető fehérneműt,parókát.. Ezeket nem kerülne sokba kipróbálni és nem kell hozzá kettesben sem lenni.

2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók sokmindent le írtak de igen a nagy igazságok szexi fehérnemű vacsora stb stb próbáld ki vele új pózokban a sex et új közegben 1-2 napra utazzatok el

de a magam nevében írom hogy ha ezt így kell kérdezni hogy mit és hogy akkor a forgatókönyv a következő

8év házasság heti 1-2 sex

10 év két hét 1 sex

13 év havi 1 sex

15 év válás

Tuti biztos mert vagy megy magától a sexuális élet vagy nem

2016. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Macnab ***** válasza:
Spontán sex..amit irtak hülyeség..minek rákészülni, hazaér este vagy amikor gyerekek nincsenek csábisd el..egy gyors sex, egy szopás, bármi ami a megszokott rutintol eltér, mert az öli meg a kapcsolatot,8 év után pontosan tudod mit szeret, mit élvez,csak neki légy anyábol nö, ri bi...hidd el sok kapcsolatnak ez a gondja, tapasztalstbol irok, 20-as éveiben sok ilyen nönek voltam ugy szeretöje nem tudtam van férje...
2021. jan. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!