Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák mit...

Otthon lévő anyukák mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
le irnátok hogy hogy telik egy napotok?
2016. jún. 16. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
fozok mosok tanulok (okj) kertet, vetemenyest gondozok...deli szunyokalast hirbol sem ismerem, szoval nem unatkozok..de nem hianyzik az alvas sajnalom ra az idot
2016. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Huhh borzasztóan változó. Szinte sosincs egyforma napunk.

Rugalmasak vagyunk :) Meg a párom itthon dolgozik így ha bármi van, pl spontán kitalálom, hogy most menjünk ide-vagy oda akkor megyünk.. Nem szoktam nagyon tervezgetni :) Ami épp jön azt csináljuk :)

Persze ez az időtől is függ. :)


De ami nádjából állandó:

Reggel fél 9-9 fele kelünk. Álltalában nekem már nem kell kávét főznöm s tejitalt bekevernem mert apa ezeket megcsinálja mire felkelünk.

Tehát tejitalt megissza addig átpelusozom, felöltöztetem.

Beágyazunk, takarítunk, mostunk, főzünk.. Tényleg mindent együtt csinálunk. Mosogatásnál fent ül velem szemben az ablaknál:) és ő is "mosogat" :) Minden házimunkába befogom..:)

Aztán ébredés után szigorúan 2-2 és fél óra múlva altatás. (Sajnos kitapasztalt idő, ha nem alszik hisztigéppé alakul.. ) Elötte reggeli, tízórai..


Ha szép napos idő van akkor kint altatom a kertbe, hogy közben én kicsit napozhassak. Másfél órát alszik.

Ha rossz idő van bent alszik, ha nem napozok s lustizok akkor befejezem a házimunkát vagy főzést!

Felkel, peluscsere,ebédelés, együtt eszünk, aztán felöltözünk csinibe és megyünk csavarogni, délután hazaérünk vagy este uzsonna, vacsi, kis játék, pancsi, maszírozás,játék, tejital, fogmosás, altatás..


Ha nem megyünk sehova mert pl esik akkor 4-5 fele még alszik 1 órácskát délután. Addig én is pihenek, gépezgetek, vagy azt csinálok amihez éppen kedvem van.. Ha elvagyok maradva valamivel akkor azt befejezem..


Most épitkezünk, gondozzuk a kertet, van 4 kutyánk úgyhogy nincs unatkozás:)

Rengeteget megyünk, nem sokat vagyunk itthon.. Itthon mind2en unatkozunk.. Sajnos engem nem köt le a legózás és társai, a lányomat sem..


Nagyon szeretnék pl mesét olvasni neki, vagy mondókázni, de ő megy az előtérbe és hozza a cipőjét ,hogy "Jajj anya hagyjál már, menjünk inkább ki" :D

Valahogy a 4 fal között egyikünk sem érzi olyan jól magát mintha kint lennénk.

Lassan feltöltjük a medencét, nagyon várom már. Nem rég kész lett a homokozója, de folyton beázik pedig le van takarva.. Lényeg hogy nagyon szeret homokozni is:)


Összeségében, csavargunk, játszunk, házimunkát végzünk, kerti munkát és így tovább :)

Ja éjjel alvás van hál égnek 11-12 órát alszik.. Ha csak pl 9-10-et akkor érezhetően nyűgi reggel..

2016. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jah miután leraktuk aludni este 9 fele elalszik onnantól miénk az este apával :) Filmezünk, beszélgetünk, vacsorázunk vagy épp..... Tudod mit csinálunk:P
2016. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!