Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesti anyukák, pszichológu...

Budapesti anyukák, pszichológust keresek, ismertek jót?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten gyereknevelési kérdésekben, de természetesen két gyerekkel nem mondhatom, hogy nincsenek benne a történetemben. Gyorsan születtek egymás után, most "építem" az új "életem", két gyerekes anyaként, tele vagyok bizonytalansággal, önértékelési zavarral (mindenki dicsér, de én úgy érzem, sok mindent nem teszek jól, nem csak velük, magammal, férjemmel, stb.) Ismertek türelmes, de mellébeszélést nem tűrő pszichológust? Jártam egynél, de 5 alkalom után is azt éreztem, hogy sehová nem haladunk. Inkább amolyan "barátnőnek" a szerepét vette fel, elpanaszoltam magam, ő bólogatott és ennyi. Toporgásnak éreztem az egészet. Na, meg persze pénzkidobásnak.
2016. jún. 19. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kettőt is tudok ajánlani.

Az egyikhez sokáig jártam (meddőségi problémák miatt), a másikat pedig gyerekkora óta ismerem, maga is kétgyermekes anyuka.

Ha érdekel írok privátban.

2016. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, érdekelne az elérhetőségük, illetve a honlapjuk, fénykép, leírás, stb. hogy kik ők, mivel és mióta foglalkoznak. Az első választást felszínesen hoztam meg, most szeretném átgondolni és valahogy úgy választani, hogy jobban hozzám illő legyen (nem tudom pontosan megfogalmazni). Az előző próbálkozások alkalmával nem tudtam teljesen őszinte lenni, úgy éreztem, hogy elvárásokkal nézek szembe, és ha kérdezett is, sokszor éreztem úgy, hogy sugallja, hogy mi a "helyes válasz", és én úgy feleltem rá, vagy szépítettem az igazságot, és olyasvalakit keresek, aki erre ráérez, és nem hagyja, mert hajlamos vagyok ilyesmire, sajnos. Persze, nem akarom, hogy lekiabálják a fejem, vagy ilyesmi :) Csak ki kéne mondanom, át kéne gondolnom dolgokat, és ezért fontos lenne.
2016. jún. 19. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendben, küldöm.

Mindkettő olyan, amire "vágysz", kicsit provokatívak, nem tudod megjátszani magad, mindig készen állnak keresztkérdésekkel.

2016. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!