Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bethesda SNI altatásos fogásza...

Bethesda SNI altatásos fogászaton gyerkőccel járt anyukák mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előtte van konzultáció, vagy időpontra megyünk, és már műtét? Vérvétel ott történik, vagy az még itthon kell?
2016. júl. 5. 13:34
 1/2 Eszter76 ***** válasza:

Kizárt, hogy azonnal műtéti időpontot adjanak - bár mi nem a Bethesdába, hanem a Heim Pálba tartozunk.

Nem tudom, miért az SNI - az én fiam vizsgálható (kinyitja a száját, stb. csak a kezelést nem lehet csinálni neki, több okból), úgyhogy nálunk állapotfelmérés gond nélkül volt. Az általános (SNI) fogászatra is időpontra lehet csak menni (az telefonos küzdelem, mert csak bizonyos időpontban lehet telefonálni).

A műtét előtti vérvételre oda kaptunk időpontot, műtét előtt pár nappal - gondolom, gyerekfüggő, hogy hol jó. (Az enyém hemofóbiás, úgyhogy elég gáz... de ott profin megoldották.) Azért célszerű helyben, mert akkor közvetlenül megkapja az eredményt a doki.

Eddig azt tapasztaltam, hogy mindenhol nagyon kedvesek - szóval, ha bármi gondod van, kérdezz a dokitól/asszisztenstől! Mindent el fognak mondani. És ne izgulj! Főleg ne jobban, mint a gyerek. :-)

2016. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. júl. 6. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!