Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a "büntetésről"?

Figyelt kérdés

Amìg nincs kész a házi illetve a rábìzott házimunka pl. felmosás addig nem mehet át a barátokhoz. Ha már 3-szor nincs kész a rábìzott felatad akkor "büntetés" pl. 2 napig nincs telefon.

17, 2 15 és 12 éves fiukról van szó.

Nem várom el hogy mindennap csillogjon a ház, heti 1-2 házimunka pl. teregetés, sok lenne?

Elvárható tőlük a segìtség vagy inkább foglalkozzanak a sulival?


2016. júl. 6. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zsarolod meg őket akkor nem segítenek a saját anyjuknak? Érdekes.
2016. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi érdekes ebben??? Kamaszok...lázadnak,lusták,ennyi...semmi érdekes nincsen ebben.
2016. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezelőtt még együtt éltem az apjukkal de ő se csinált semmit, a fiúkat akkor kértem szépen csúnyán a házimunkára de ebből feleselés lett, káromkodás ebből szobafogság, számìtógép megvonás. Viszont az apjukat nem érdekelte ha a szobájukba 1 hete bent van a tányér stb. Azért váltam el mert elegem volt ebből. Az apjuk simán elengedte őket bárhova hogy nincs kész a házi, úszik a szobájuk a kupitól..
2016. júl. 6. 21:03
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
17 eves 'gyereknel' ujonnan bevezetett hazirenddel, buntetessel barmit elerni.. hat nemtom. Inkabb belattatassal probalkoznek. Nem ovisok mar. Csak dacot fogsz kivaltani beloluk.
2016. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!