Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves kismamák! 18 hetes...

Kedves kismamák! 18 hetes terhes vagyok, és sajnos kiújult a condylomam. Ilyenkor nem kezelik azt mondta az orvosom, majd a szülés után. Kérdésem hogy akivel előfordult ilyen ugye a babának nem lett baja?

Figyelt kérdés
Először 7 éve volt, akkor orvos ecsetelte, megkaptam a 3 silgardot. Utána 4 éve mert gerincprobléma miatt a rengeteg antibiotikumtol nagyon legyengült az immunrendszerem. Akkor szintén elmúlt az ecsetelèssel. Most viszont kijott megint. Az orvosom és a vèdőnő is azt mondta nem jelent veszélyt a magzatra max császár kell de érte ez is megéri. Csak fèlek hogy nehogy mégis baja legyen. Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 22. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. A babának biztosan nem lesz baja, de emiatt tényleg szoktak császározni, mert szülés során elkaphatja. Ugyanakkor én már hallottam olyan kismamáról, akinek terhesség alatt ki tudták kezelni, és így tudott hüvelyi úton szülni. Azt hiszem nékik fagyasztották. Esetleg rdemes lenne más orvos, vagy kórház véleményét is kikérned, hisz' van még időd szülésig.
2016. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem kezelte az orvos. Én továbbra is ecseteltem condyline volt azt hiszem az ecsetelő neve, a nőgyógyász azt mondta hogy ha elmúlik a szülésig akkor szülhetek természetes úton. Teljesen elmúlt, meg is lepődött az orvos.
2016. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak kívül vannak, de mégis azt mondta hogy nem kezelik csak szülés után. Èn is azt az ecsetelőt használtam, nekem is bevált de most azt mondta inkább ne. Szexelni nem lehet mert veszélyeztetett terhes vagyok, szóval csak a baba miatt zavar, a férjemen pedig nem jöttek ki szerencsére.
2016. júl. 23. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!