Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amennyiben rajtatok múlik a...

Amennyiben rajtatok múlik a lakás hőmérsékletének a beállítása (évszaktól függetlenül), hány fok van nálatok? Ehhez milyen meleg ruházatot adtok a babára, kisgyerekre?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A 25 fok körüli hőmérsékletet szeretem. Póló, itthoni nadrág, amikor kicsik voltak, alatta body. Ha télen pulcsi kell, azt nem bírom. De én nagyon fázós vagyok, a meleget szeretem.
2016. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22,5 fok telen. altalaban vekony melegitonadrag zokni body es hosszu ujju polo van rajta....de nyaron felmelegszunk...24 fok kornyeken mar lekerul a polo, zokni...olyankor mar csak body+nadrag vam rajta...most 25,9 fok van most egyszal bodyba rohangal :)
2016. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23 fok. Zonki, polo, rovid- vagy terdnadrag.
2016. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nyarat leszámítva - mivel nem bírom a klímát -, rajtam múlik.

Éjjel 20, nappal 21-22.

Zokni, vékony nadrág vagy pamutharisnya, h.u.body.

Most 26 fok van nappal rövid ujjú vagy pántos body.

Régen otthon úgy befűtöttek, hogy folyt a víz rólam télen.

Az alacsonyabb hőmérséklet jobban bejön, kevesebbet vagyok beteg is. Gyerek se fázós.

2016. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában rajtam múlik.Mivel nálunk minden helyiséget külön termosztáttal lehet szabályozni,így elég könnyű beállítani:télen a nappali-étkező-ben 22.5 fokra van állítva,a gyerekszobákban(3 van) szintén 22.5 fok.Éjszakára a gyerekszobákban(és a szülői hálóban is,bár ott napközben is így van)21.5 fokra van állítva.A nappali-étkező-t nem változtatom(nincs átprogramozva).Mivel egyikünk se fázós(csak a Férjem,Ő télen hosszú nadrágban,zokniban,rövid ujjú felsőben van),a gyerekeken zokni nem igen van(a ház alá van pincézve,amit fűtünk),papucsot se hordanak(mindenhol laminált burkolat van,csak az előszoba,konyha,fürdőszoba+a wc hidegburkolatos).A csajszin kis szoknya+ póló,a fiúkon vékony hosszú/térdnaci+ rövid ujjú póló.Nyáron mindenhol(ahol szükséges) megy a légkondi,22.5 fokra van állítva.Ilyenkor is laza cuccban vannak.
2016. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napközben 22 fok, este 20 . Leggins, zokni, hosszú ujjú, bodyval.

Nyári forró estéken megy a klíma, 22-25 fokra állítva. Napközben ritkán kapcsolom be.

2016. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!