Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt már valaki így? Nem...

Járt már valaki így? Nem veszi ki hülyén magát a munkáltató felé?

Figyelt kérdés

Egy hete táppénzen vagyok itthon a két évesemmel. Ma nézte az orvos, meggyógyult. Viszont tegnap óta én kezdtem ugyanazokat a tüneteket produkálni és mára be is lázasodtam. A gyerekorvos mondta, hogy igen, elmondott tünetek alapján elkaptam a gyerektől.


Ha ő holnaptól megy vissza bölcsődébe, én meg reggel a háziorvosomhoz, nem fog hülyén kinézni, hogy X ideig távol voltam, aminek egy része gyerektáppénz, egy része meg folytatólagosan felnőtt betegszabadság?


Eddig nem kaptam el tőle betegséget (vagy ha igen, akkor lappangott egy hetet legalább), ezért még nem kerültem ilyen helyzetbe.


2016. aug. 24. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem, van ilyen.
2016. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Én szólnék azért a munkahelyemen, hogy előre tudják, ne csak akkor, amikor leadom a papírt.

Nyilván nem lehetne enélkül se semmilyen következménye, csak na, egy "bocsi, jöl elkaptam a gyerektől, ezért még maradok" belefér.

2016. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!