Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na most akkor rossz anya vagyok?

Na most akkor rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan sokkoló élményben volt részem pár napja, hogy az eszem megáll, még mindig..

6 hónapos a kislányom. Pár napja, már nem is tudom melyik nap, de bementünk az apukájához a munkahelyére, ami egy tetováló szalon, mivel a párom tetováló, logikus. Végeztünk, jöttünk ki, már akkor láttam, hogy az út túl oldalán áll egy nő, egy kb. 6-7 éves kissráccal, meg egy babakocsis kislánnyal. A kisfiú hisztizett valamiért, az anyja meg tiszta idegbeteg módjára kiabált vele, de közben meg engem méregetett. Átértünk az ő oldalukra, erre megszólított (vagyis inkább utánamszólt, hogy várjak egy kicsit). Odajött, és akkor elkezdte, próbálom idézni, valami olyasmit hogy "Ne haragudj már, de jól láttam, hogy te egy tetováló üzletből jöttél ki a gyerekkel? Te normális vagy, ilyenekre neveled a gyerekedet? Meg egyébként is, luxus neked a babakocsi, hogy a kezedben cipeled, ez nagyon káros neki, ha nem tudnád. És miért nem lehet normálisan felöltöztetni, ez egy kisbaba, nem divatolni kéne vele, főleg nem ilyen időben. Persze látom, a kis körmöcskéd, meg a szempillád nagyon szép, gondolom a gyerekről is így gondolkozol. Nagyon rossz ezt làtni, hogy ilyen anyák vannak manapság, és blablabla"

Vázolom a képet, amit láthatott, igen, a kezemben volt a lányom. Körübelül 20 fok volt, ráadtam egy szürke, rózsaszín mintás Ramones pulcsit (ezt is megszólta a nő amúgy), egy fekete leggingset, és egy Adidas cipőt, mert nekem is olyan van, és szerintem ez aranyos. A körmöm ki volt festve, szempillát pedig 1 hete voltam csináltatni.

Én olyan szinten blokkoltam le, hogy azt elmondani nem tudom. Folytatta amúgy még , hogy biztos nagyon felelőségteljes anya vagyok, elképzelni sem tudja milyen rossz sorsa lehet a gyereknek, biztos főzni sem tudok (wtf???), aztán elment, mert a kisgyereke is hisztizni kezdett.

Én komolyan kérdezem, ILYEN VAN?? Én ezt még mindig nem fogtam fel teljesen, hogy az ilyen nő pontosan mit érez, mit gondolt amikor odajött hozzám.

Segítsetek már ki, légyszi. Ilyen fordult már elő mással is? Vagy tényleg bennem van a hiba? Komolyan nem értem meg..


2016. aug. 27. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

A nő nem normális.

Én elküldtem volna az anyjába az tuti.

2016. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Jo nagy paraszt volt.. Ne foglalkozz vele! Eleve nem ertem az olyat, aki nem bírja ki, hogy ne nyilvánítsa ki a véleményét. Lehet neki, oke, de ne ezen vergődjön már, foglalkozzon a saját gyerekeivel... Ne foglalkozz vele tenyleg. Nem normális.
2016. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy depresszios no volt aki irigy mert van magadra idod es csinos voltal. Nem titkolom volt nagyon nehez ido amikor en is ilyen depis voltam mert egyedul voltam segitseg nelkul egy az ordito hasfajos kisfiammal. Hajat mosni nem volt erom. De sosem hurrogtam le ezert senkit. Csupan irigy voltam ami termeszetes. Rossz napja volt annak a nonek. Kiadta a duhet. Ne fogalkozz vele! Nyugi semmi rosszat nem tettel.
2016. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Én az ilyen megmondóembereken, akik kérés nélkül tolják az arcomba a monológjukat, csak nevetni tudok. Ha lesz még ilyen eset, nevess egyet és fordíts hátat, vagy küldd el a fenébe, majd hagyd ott és ennyi.
2016. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is az irigység beszél belőle. Vannak ilyen bunkók, ne aggódj. Attól, hogy neki nincs ideje/kedve magára adni Te nem vagy rossz anya. Ne is törődj azzal, hogy mit mondott.
2016. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenekkel nem szabad foglalkozni! A saját kisebbségi komplexusát vetítette ki rád...szegény... Örülj, hogy te nem iyen vagy!:) ;)
2016. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Velem volt egyszer hasonló, mosolyogva annyit mondtam, hogy igen, most viszem a gyermekotthonba leadni, úgyhogy sietek is, mert időre várnak.

Úgy lefagyott, hogy néma csendben el tudtam sétálni.

2016. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát remélem is hogy így van :) tényleg nagyon idegesnek tűnt, ahogy méregetett :D még szerencse, hogy nem jött ki a párom, biztos megállt volna "szegény" nő szíve, ha meglátta volna a tetovált karjait :DDD
2016. aug. 27. 13:38
 9/29 A kérdező kommentje:
7es, köszi, ezt majd alkalmazok, ha esetleg újra összefutok vele :)
2016. aug. 27. 13:47
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

És most milyen válaszokat vársz? Nyilván te is tisztában vagy vele, hogy semmi rosszat nem csináltál, és aki így letámad valakit az utcán a semmiért, az nem komplett. Miért kell neked ennyire a megerősítés?


Mondjuk nekem ez az egész sztori tök életszerűtlen, nem nagyon tudom elképzelni, hogy ilyesmi megtörténik.

2016. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!