Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik 3 tetszik neked ezek...

Melyik 3 tetszik neked ezek közül?

Figyelt kérdés

A vezetéknév Papp


A választott keresztnevek: Emma, Ilda, Ilka, Ilze, Liza, Lola, Luca, Nóra, Tilda, Zelda, Zille, Zorka



2016. aug. 27. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hármat nem tudok választani. Az Emma és a Nóra tetszik, de szerintem az Emma nem annyira jó a vezetéknévvel együtt.
2016. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tilda, Zelda, Emma, Liza. Csak ennyire tudtam leszűkíteni a kört. Ezek közül nem tudok választani.

(Az Emma a vezetéknévhez nem passzol)

2016. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tilda, Liza, Emma
2016. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Emma Tilda
2016. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nóra, Liza,Emma
2016. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Luca, Liza, Emma. Ilyen sorrendben ezzel a vezetéknévvel.
2016. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Liza, Luca, Zorka
2016. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nóra és Liza. Az Emma is tetszik, de szerintem sem annyira jó a vezetéknévhez.
2016. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Papp vezetéknév mellé én legalább 3 szótagú keresztnevet választanék, hogy ellensúlyozzam a rövidségét és ne olvadjanak egybe annyira.


De mivel ezek közül kell választani, így kizárnám a magánhangzóval kezdődőeket, amikkel szintén összeolvad pl. Pappilda.


A megmaradtak közül kizárnám a Lolát (énekesnő és Tapsi Hapsi barátnője miatt) és a Zeldát is, mivel az nekem a játék (The Legend of Zelda).


Amik vállalhatók és jól hangzanak a vezetéknévvel az a

Papp Luca

Papp Liza

Papp Nóra.

2016. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Luca és Nóra nevek illenek ehhez a vezetnévhez, nekem a Luca olyan túl kislányos hangzású, az nekem nem tetszik, Nóra viszont az egyik kedvenc nevem, az nagyon szép.
2016. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!