Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/199 anonim ***** válasza:
71%
Nálam nincs. Nem lehet hogy érzi hogy hozzá máshogy viszonyulsz, a testvéreit jobban szereted mint őt, és így próbálja felhívni a figyelmed, hogy néha csak vele is foglalkozz?
2016. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/199 anonim ***** válasza:
62%
Van. Nincsenek ilyen folyamatos gondok mint, amit írtál, és csak egy gyerkőc van. De akkor is idegesítő időnként. Ettől persze még imádom. Szerintem mindenkinek elege van néha. Ezért is kell időnként egy kis idő csak magamban, egyedül.
2016. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/199 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mindenkinél előfordul.
2016. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/199 A kérdező kommentje:
A viselkedese miatt kezdtem ezt erezni. De semmiben nem teszek koztuk kulonbseget... Probalom titkolni ezt az erzest.
2016. aug. 28. 13:06
 5/199 A kérdező kommentje:

Ah olyan jo, hogy mas is erez igy :)

Remelem valtozik majd ez... es nem rossz iranyba.

2016. aug. 28. 13:09
 6/199 anonim ***** válasza:
42%
Igen. 2 gyerekem van. Mindkettővel volt ilyen időszak. Es néha még van is. Ha nem tudok néha megpihenni, megbomlik az agyam...
2016. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/199 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehet titkolod, de hidd el, olyan radarjuk van, hogy megérzik, hogy őt nem szereted úgy mint a másik kettőt. Próbálj meg csak vele lenni néha, még ha nem is sokat, de heti fél órát órát ami csak az övé, beszélgessél vele, hallgasd meg hogy mit érez, kérdezd meg hogy miért csinálja amit csinál, találjatok valami programot, amivel levezetheti az energiáit. Focizzatok, tanítsd biciklizni, és utána tekerjetek csak kettesben, egyetek egy fagyit vagy egy sütit. persze ezt a saját időt mindegyik gyerekednek add meg, egy héten nem sok idő, másfél-két óra összesen, de sokat javíthat a kapcsolatotokon. Ne csak azt mond hogy rossz amit csinál, hanem mikor kedveskedik, dicsérd hogy ez milyen jól esik, mennyire szereted ha ilyen, és hogy fáj, mikor bánt, vagy butaságot csinál.
2016. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/199 A kérdező kommentje:
Engem az bant, hogy csak hozza nincs turelmem. Ha a parom megy vasarolni, megkerem, hogy vigye el, mondvan O szeret nagyon menni(ami nem igaz...) addig a masik kettovel... minden tokeletes. Olyan mint amit elterveztem mikor eldontottem anya leszek. Ilyenkor nyugodtnak es.boldognak erzem magam...de ez addig tart mig haza ernek. Utana gorcs a gyomromba :/
2016. aug. 28. 13:19
 9/199 anonim ***** válasza:
77%
Szegény kisfiad. Ő érzi, hogy feleslegbe van ő a "tökéletlen" számodra, hogy igyekszel lepasszolni és nem szereted ha ott van veled, ezért viselkedik így. Ismerősi körben is van ilyen kisfiú, mindenkivel angyalkaként viselkedett, semmi baj nem volt vele, viszont mikor megjelent az anyja, kifordult magából. Kiderült, ott is hasonlóan állt hozzá az anyuka, mint te a tiédhez. Mással is így viselkedik a fiad vagy csak veled?
2016. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/199 A kérdező kommentje:
Mindenkivel ilyen... kb 1 eve kezdodott ez es kb fel eve kezdett betelni a pohar nalam, mivel en vagyok veluk egesz nap. Mar elore felek az ovitol (a bolcsibe is csak ezt kaptam, A babaval minden rendben, de B baba háát...) 2-3 honapig jartak bolcsibe.. aztan mar nem szegyenkeztem inkabb.
2016. aug. 28. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!