Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha megerőszakoln...

Mit csinálnál ha megerőszakolnának és terhes lennél, úgy hogy a pároddal évekig nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Olvastam egy történetet amiben erről volt szó azért kérdezem.
2016. aug. 28. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakból lett babát nem tudnék megtartani.minden arra az esetre emlékeztetne.
2016. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvetetném,nem lenne kérdés.
2016. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Abortusz.

Páromtól szeretnék gyereket, nem egy erőszaktevő idegentől.

Ha soha nem jön össze, nem jön össze. Akkor nem lesz gyerek.

2016. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem ölök.
2016. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Semmiképp nem vetetném el. Miért ölnék meg egy ártatlan embert, aki még megvédeni sem tudja magát, csak mert engem megerőszakoltak?
2016. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%

Nekem erőszakból lett egy gyerekem. Nem tudom, hogy olyan terhesség esetén milyen, amikor nem ismeri az elkövetőt. Nekem az akkori párom volt. Nem volt közöttünk semmi sem hosszú időn át. Aztán egyszer megtudta, hogy nekem már több mint fél éve volt valakim. Előtte nem mertem lépni, mert féltem tőle. És mint kiderült nem alaptalanul.

Én nem vetettem el. Nem lettem volna rá képes. Könnyű mondani, hogy "abortusz, egyértelmű". Hát nem annyira egyértelmű. Nekem nem volt az. Amikor megtudtam, hogy már ott van, nem tudtam volna megválni Tőle. És most csak azt érzem, hogy jól döntöttem. Nem érdekel, hogy mit tett velem az "apja", ő nem tehet róla. Azzal a férfivel neveljük és most várjuk a közöset, "aki miatt" átéltem azt az éjszakát.


Persze ez az eset összetett. Én nem bántam meg. Csak ilyen alapon el tudom képzelni, hogy minden borzalom ellenére van erősebb kötelék is.

2016. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Az utolsó nem kicsit beteg.
2016. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem amiatt vetetném el, mert arra az esetre emlékeztetne, hanem mert a tudomány jelenlegi állása szerint a különböző személyiségzavarok öröklődnek. Persze, nem biztos, hogy egy újabb erőszaktevőt hordok ki, de meg lenne rá az esély az "apa" miatt.
2016. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én sem tartanám meg, de én egyből a 72 órás tablettához fordulnék ,ha ehhez nem lenne lélekjelenlétem, akkor párom biztos figyelmeztetne, így abortuszra nem is lenne szükség. Egyszerűen nem tudnám szeretni azt a gyermeket, ahogy a párom sem. Félek, erre a kapcsolatunk is rámenne, pedig nagyon szeretjük egymást. Volt pár napja egy ehhez hasonló kérdés, már ott is leírtam, hogy a mi boldogságunk (páromé és az enyém) sokkal fontosabb, mint egy meg sem születetté. Tönkretenne minket, a kapcsolatunkat, az egész életünket. Bőven elegendő egy ilyen trauma egy nőnek, én nem is tudom, hogy tudnám elviselni a gondolatot, hogy ki tudja ki fia borja, aki azt tette velem. És akkor még az ő gyerekét neveljem? Én erre nem lennék képes. Ahogy a párommal sem tennék ilyet, hogy más gyerekét tukmáljam őrá.
2016. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész más, ha ismered az elkövetőt, tudod, mi baja, milyen ember, mintha egy idegen lenne. Való igaz, lehet elmebeteg, akármi. Ilyennek nem tennék ki egy gyereket és magamat sem.
2016. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!